Lyapis Trubetskoy

Lyapis Trubetskoy

Lyapis Trubetskoy w Polsce! Zapraszamy na koncerty do Warszawy i Łodzi. Lyapis Trubetskoy bilety już w sprzedaży.

Lyapis Trubetskoy koncerty w Polsce

8 lat po zakończeniu działalności Siergiej Michałok ogłosił powrót grupy Lyapis Trubetskoy.

 

Piosenki "Belarus Freedom", "Nie bydło", "Grać" i "Wojownicy światła" stały się ludowymi hymnami walki o wolność Białorusi i Ukrainy! Siergiej Michalok, Lyapis Trubetskoy i Brutto Nostra walczą z reżimem Putina i Łukaszenki od ponad 10 lat.

 

Piosenki, klipy, wywiady są skierowane przeciwko imperializmowi i despotii dwóch tyranów. Propagowanie anty-łukaszyzmu i anty-putinizmu w czasach tras koncertowych w Unii Europejskiej i Ameryki Północnej.

 

Grupa Lyapis Trubetskoy znajduje się na" czarnych listach " zakazanych zespołów rockowych na terytorium Republiki Białorusi od 2010 i Federacji Rosyjskiej od 2015. Za naszą działalność jesteśmy zakazani w Białorusi  od 2010 roku, a w Rosji od 2015 roku. Siergiej Michałok został oskarżony o przestępstwa za obrazę Łukaszenki na Białorusi i za rozpalenie niezgody międzynarodowej w Federacji Rosyjskiej.

 

Nadszedł czas, aby uderzyć Rock 'n 'rollem w  propagandystów i  płukania mózgów post-ideologii Federacji Rosyjskiej!

 

Через 8 років після припинення діяльності Сергій Міхалок оголосив про повернення гурта «Ляпис Трубецькой».

Пісні Belarus Freedom, Не быць скотам, Грай та Воины Света стали народними гімнами боротьби за свободу Білорусі та України!

Сергій Михалок, Ляпіс Трубецький та BRUTTO NOSTRA ведуть боротьбу з режимом Путіна і Лукашенко більше 10-ти років. Пісні, кліпи, інтерв’ю спрямовані проти Імперіалізму та Деспотії двох тиранів.

Пропаганда анти-лукашизма та анти-путінізма в часи гастролей в країнах Європи та Північної Америки. Гурт «Ляпіс Трубецький» внесено у «чорні списки» заборонених рок-гуртів на території Республіки Бiлорусь з 2010 та Російської Федерації з 2015.

За нашу діяльність ми заборонені у РБ з 2010-го року, а в Росії з 2015-го. Сергію Михалку інкремінували кримінальні справи за образу Лукашенко у Білорусі та за розпал міжнаціональної ворожнечі у Російській федерації.

Настав час вдарити бронебійним рок-н-ролом по «ватних» пропогандистах та промитих мізках постсовкової ідеології!



pokaż więcej... zwiń
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/