Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival

Taylor Swift | The Eras Tour

Organizator: Alter Art & AEG Presents

Taylor Swift | The Eras Tour

O wydarzeniu

 

Taylor Swift | The Eras Tour przybywa do Warszawy na trzy wieczory – 1, 2 i 3 sierpnia 2024 roku. Gościem specjalnym podczas wszystkich koncertów będzie zespół Paramore.

REJESTRACJA ZAKOŃCZONA

Bilety na Wydarzenie są imienne. Nie ma możliwości zmiany danych na bilecie z wyjątkiem przypadków opisanych w punkcie II.7 Regulaminu Wydarzenia.

Rejestracja do wzięcia udziału w sprzedaży biletów na koncert Taylor Swift | The Eras Tour, na PGE Narodowym w Warszawie zakończyła się w piątek, 23 czerwca 2023 i jest już zamknięta. Jeśli już się zarejestrowałeś, sprawdź ważne informacje wysłane na Twoją skrzynkę e-mail.

Jeśli Twoja rejestracja została pozytywnie zweryfikowana, we wtorek 11.07 otrzymałeś maila z linkiem do sprzedaży biletów oraz unikalnym kodem dostępu. Jeśli Twoja rejestracja nie została pozytywnie zweryfikowana, 5.07 otrzymałeś wiadomość z wyjaśnieniem.

Jeśli zarejestrowałeś się i nie otrzymałeś żadnej wiadomości, sprawdź folder Spam.

Sprzedaż biletów na koncerty w Warszawie na PGE Narodowym rozpoczęła się w środę, 12 lipca 2023 o 12:00 i będzie trwać w miarę dostępności miejsc. Sprzedaż dostępna jest tylko dla osób, których rejestracja została pozytywnie zweryfikowana – sprawdź szczegóły dostępu do sprzedaży w wiadomości e-mail z 11.07.

Masz pytania dotyczące rejestracji? Sprawdź sekcję FAQ, aby dowiedzieć się więcej.

Bilety dla osób z niepełnosprawnościami, poruszającymi się na wózkach inwalidzkich nie będą dostępne w regularnej sprzedaży. Aby je nabyć, prosimy o kontakt z Obsługą Klienta eBilet – www.ebilet.pl/kontakt, podając unikalny kod dostępu.

Bilety Hospitality

Bilet Hospitality zawiera:

 • wstęp do Business Club , dostępnego dla gości na 3 godziny przed koncertem i godzinę po jego zakończeniu
 • dedykowane wejście dla posiadaczy biletów Hospitality
 • bilet premium na miejsce siedzące na trybunie (sektor V03)
 • pełen catering: selekcja dań typu finger food, dania ciepłe, wybór deserów
 • piwo, napoje bezalkoholowe, kawę i herbatę
 • open bar z wykwintnymi koktajlami bezalkoholowymi (w godzinach 17:00 – 22:00)
 • muzykę graną przez DJ
 • możliwość dokupienia biletu na parking podziemny na PGE Narodowym na dzień koncertu

Bilety VIP

 1. VIP 1 - It’s Been A Long Time Coming Ticket
 2. VIP 2 - Karma Is My Boyfriend Ticket
 3. VIP 3 - I Remember It All Too Well Ticket
 4. VIP 4 - Ready For It Ticket
 5. VIP 5 - It’s A Love Story Ticket
 6. VIP 6 - We Never Go Out of Style Ticket

Szczegóły dostępne TUTAJ.

Zasady sprzedaży biletów VIP:

 • Zwroty i wymiany biletów nie są możliwe.
 • Wszystkie bilety i ich zawartość są niezbywalne.
 • Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania zamówienia w przypadku naruszenia Regulaminu zakupu w systemie dystrybucji biletów i/lub Regulaminu Wydarzenia.
 • Bilet VIP dostępny będzie do pobrania na 14 dni przed datą koncertu.
 • ** Bardzo ważne ** - gadżety VIP nie będą wysyłane poza granice Polski – bez wyjątków. Jeśli nie jesteś mieszkańcem Polski i zakupiłeś Bilet VIP, zostanie zapewnione alternatywne lokalne miejsce bezpośredniego odbioru w Polsce – o czym powiadomimy na kilka dni przed koncertem.
 • Informacje podane w momencie zakupu (imię i nazwisko, adres e-mail itp.) zostaną wykorzystane w do kontaktu w celu realizacji usługi.
 • Artysta, trasa koncertowa, promotor, dystrybutor biletów, obiekt ani żadne inne strony zrzeszone nie ponoszą odpowiedzialności za nieaktualne lub niedokładne informacje podane przez konsumenta w momencie zakupu.
 • Gadżety VIP nie są wymagane do wejścia na koncert.
 • Dostawa gadżetów VIP może nastąpić po dacie wydarzenia. Pamiętaj, aby wziąć to pod uwagę, zanim zdecydujesz się na zakup biletu.

Rejestracja do sprzedaży biletów

Rejestracja do wzięcia udziału w sprzedaży pomaga fanom w zdobyciu biletów na koncert Taylor Swift | The Eras Tour na PGE Narodowym w Warszawie w Polsce. Proces ten eliminuje wielokrotne rejestracje i uniemożliwia botom dostęp do sprzedaży, by negatywnie zweryfikować osoby, które prowadziłyby nieautoryzowaną sprzedaż biletów. Udostępniamy w ten sposób bilety do zakupu fanom, którzy naprawdę chcą uczestniczyć w koncercie.

Rejestracja nie gwarantuje dostępu do sprzedaży biletów, ani ich zakupu. Niektóre rejestracje mogą nie zostać pozytywnie zweryfikowane i nie uzyskać dostępu do sprzedaży biletów.

Spodziewamy się, że zapotrzebowanie będzie większe niż liczba dostępnych biletów. Bilety będą dostępne w sprzedaży na podstawie kolejności wejść na stronę i dostępności miejsc.

Jak to działa:

 • Etap 1: Rejestracja. Wypełnij formularz i zaakceptuj regulamin akcji. Wystarczy, że zarejestrujesz się raz.
 • Etap 2: Uwierzytelnienie. Po wypełnieniu formularza, otrzymasz od eBiletu wiadomość SMS z  linkiem uwierzytelniającym Twoją rejestrację. Kliknij w link, aby potwierdzić swoje dane i zakończyć proces rejestracji.
 • Etap 3: Weryfikacja. Tylko pozytywnie zweryfikowani fani otrzymają dostęp do sprzedaży biletów. Weryfikacja daje fanom dodatkową ochronę przed botami i wielokrotnymi rejestracjami. Pamiętaj, że dostęp do sprzedaży nie jest gwarancją zakupu biletów. Bilety będą dostępne w sprzedaży na podstawie kolejności wejść na stronę i w miarę dostępności miejsc.
 • Etap 4: Aktualizacja statusu Twojej rejestracji. Wszystkie zarejestrowane osoby 5 lipca br. otrzymają e-mail. Jeśli zostaniesz pozytywnie zweryfikowany, otrzymasz e-mail z potwierdzeniem i dodatkowymi informacjami. Dzień przed sprzedażą otrzymasz e-mail ze specjalnym linkiem do sprzedaży i Twój unikalny kod. Pamiętaj, że dostęp do sprzedaży nie jest gwarancją zakupu biletów. Bilety będą dostępne w sprzedaży na podstawie kolejności wejść na stronę i w miarę dostępności miejsc. Jeśli nie zostaniesz pozytywnie zweryfikowany, otrzymasz e-mail z wyjaśnieniem.

Masz pytania dotyczące rejestracji? Mamy odpowiedzi. Sprawdź sekcję FAQ, aby dowiedzieć się więcej.

Aby upewnić się, że otrzymasz całą naszą komunikację, dodaj noreply@ebilet.pl do Twoich kontaktów i listy bezpiecznych adresów.

Czemu służy rejestracja?

Rejestracja daje fanom dodatkową ochronę przed botami. Każda osoba zainteresowana zakupem biletu musi się wcześniej zarejestrować, aby system sprawdził dane rejestracyjne i upewnił się, że dostęp do sprzedaży otrzymali fani, a nie boty. To szczególnie istotne w przypadku koncertu, na który zapotrzebowanie jest większe niż liczba dostępnych biletów.