Sarsa #RUNOSTANY

Sarsa #RUNOSTANY

ZMIANA DAT

  • UWAGA! Koncert Sarsy w Gdańsku zostaje przeniesiony na 13.11.2022 do klubu Drizzly Grizzly. Adres miejsca się nie zmienia, ponieważ jest to sala koncertowa mieszcząca się w tym samym budynku, co B90. Wszystkie zakupione dotychczas bilety zachowują ważność.
  • UWAGA! Koncert Sarsy we Wrocławiu zostaje przeniesiony do klubu Akademia (ul. Grunwaldzka 67). Termin pozostaje bez zmian. Wszystkie zakupione dotychczas bilety zachowują ważność.

Zapraszamy do leśnego świata Sarsy! Przed nami wyjątkowe koncerty promujące nowy album artystki. Sarsa bilety na trasę koncertową już w sprzedaży.

O albumie Runostany

To będą wyjątkowe koncerty, promujące nowy album artystki, który swoją premierę miał 25 lutego 2022 r. 

 

"Ten album to etap swoistej medytacji w moim rozwoju artystycznym, czyli czas kiedy postanowiłam skupić się na swoim wnętrzu i na tym jak ja odczuwam otoczenie, czego potrzebuje. 

Zmysły i głos wewnętrzny to najlepsze wskazówki w drodze do spełnienia.” 

 

To będą nie tylko koncerty, ale pełne niespodzianek spotkania, które będą działać na każdy z pięciu ludzkich zmysłów.

Sarsa koncerty 2022

  • Gdańsk -13.11.2022 Drizzly Grizzly | przeniesiony z 21.10.2022, B90 
  • Wrocław - 22.10.2022, Akademia Club | przeniesiony z klubu Zaklęte Rewiry
  • Kraków - 23.10.2022, Nowohuckie Centrum Kultury | przeniesiony z 18.03
  • Poznań - 28.10.2022, Tama | przeniesiony z 5.03

Zakupione dotychczas bilety zachowują ważność w nowych datach. 

pokaż więcej... zwiń
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/