Pola Rise
Pola Rise
Pola Rise

Pola Rise

Serdecznie zapraszamy na koncerty Poli Rise! Pola Rise bilety na koncerty już dostępne.

Pola Rise koncert Wrocław - 9 października, Stary Klasztor

Pola Rise koncert Kraków - 11 października, Klub Gwarek  

Pola Rise koncert Warszawa - 17 października, Stodoła

Pola Rise, czyli Paulina Miłosz to polska piosenkarka elektro, kompozytorka i autorka tekstów. W 2018 roku wydała debiutancki album studyjny, zatytułowany „Anywhere But Here”. Płyta powstawała podczas licznych podróży. Nagrywając ją, Pola Rise odwiedziła Nowy Jork, Londyn, Kopenhagę, Berlin, Dublin, Turyn, Seul, Reykjavik i Oslo. Krążek powstawał we współpracy z kilkoma producentami z różnych stron świata: ROBOT KOCH, kolektyw NECTOR, LOXE, EMIJI, MANOID i JANEK PĘCZAK, co nadało nagraniom unikalnego, niepowtarzalnego brzmienia. Na płycie zaśpiewał również islandzki wokalista Sebastian Storgaard z zespołu Slowsteps.

Pola Rise koncert
Koncert Poli Rise promujący album „Anywhere But Here” będzie wyjątkowym wydarzeniem. Wokalistka wraz z zespołem zaprezentuje nowy materiał w zaskakujących aranżacjach.

POLA RISE występuje na żywo wraz z zespołem w składzie:

Ania Shimomura - piano

Amalia Obrębowska - skrzypce

Rafał Olewnicki - perkusja

Radek Bednarek – gitara

 

Pola Rise Warszawa bilety

Przedsprzedaż – 35 PLN (stojące)

W dniu koncertu – 44 PLN (stojące)

 

Pola Rise koncerty Warszawa, Kraków, Wrocław. Pola Rise bilety dostępne na eBilet!

 

pokaż więcej... zwiń
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/