Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival

5 Seconds of Summer

Organizator: Alter Art

5 Seconds of Summer

O wydarzeniu

Do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa w wysokości 5% wartości biletu

 

5 Seconds of Summer w Polsce! Zespół wystąpi 11 października 2023 roku w PreZero Arenie Gliwice. 5 Seconds of Summer bilety na koncert w Gliwicach już dostępne.

 

AR/CO i Charlotte Sands gośćmi specjalnymi koncertu 5 Seconds of Summer w Gliwicach! 

O zespole 5 Seconds of Summer

Australijska formacja pop-rockowa, słynąca z takich przebojów jak "Youngblood", "She Looks So Perfect" czy "Teeth" już 14 kwietnia zaprezentuje album "The Feeling of Falling Upwards – Live from The Royal Albert Hall", będący zapisem ubiegłorocznego występu w jednej najsłynniejszych sal koncertowych na świecie. Setlista jest świetnym podsumowaniem ich dotychczasowej, 11-letniej kariery, a wyjątkowy koncert zagrany został ze wsparciem orkiestry oraz 12-osobowego chóru gospel.

Co oznacza wyrażenie "The Feeling of Falling Upwards"? "To rodzaj uczucia, którego wspólnie doświadczyliśmy. Uczucie wiary w tak zmienną rzecz jak muzyka i dzielenie się nim rok w rok" - powiedział Ashton Irwin, perkusista i wokalista zespołu.

Razem z informacją o albumie, zespół ogłosił również nadchodzącą trasę koncertową, która obejmie kilka kontynentów, a już 11 października zawita do Polski!

Zobacz więcej