logo

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppershans-zimmerstingspotkanko

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

5 Seconds of Summer

11.10.2023 Arena Gliwice

Organizator: Alter Art

od 199,00 zł

BILETY

Gliwice

środa
11.10.2023
20:00

5 Seconds of Summer

Gliwice, Arena Gliwice
środa
11.10.2023
20:00

5 Seconds of Summer - Pakiety VIP

Gliwice, Arena Gliwice
środa
11.10.2023
20:00

5 Seconds of Summer - upgrade (ważny wyłącznie z biletem wstępu na koncert)

Gliwice, Arena Gliwice

O wydarzeniu

Do ceny biletu doliczana jest opłata serwisowa w wysokości 5% wartości biletu

5 Seconds of Summer w Polsce! Zespół wystąpi 11 października 2023 roku w Arenie Gliwice. 5 Seconds of Summer bilety na koncert w Gliwicach już dostępne.

O zespole 5 Seconds of Summer

Australijska formacja pop-rockowa, słynąca z takich przebojów jak "Youngblood", "She Looks So Perfect" czy "Teeth" już 14 kwietnia zaprezentuje album "The Feeling of Falling Upwards – Live from The Royal Albert Hall", będący zapisem ubiegłorocznego występu w jednej najsłynniejszych sal koncertowych na świecie. Setlista jest świetnym podsumowaniem ich dotychczasowej, 11-letniej kariery, a wyjątkowy koncert zagrany został ze wsparciem orkiestry oraz 12-osobowego chóru gospel.

Co oznacza wyrażenie "The Feeling of Falling Upwards"? "To rodzaj uczucia, którego wspólnie doświadczyliśmy. Uczucie wiary w tak zmienną rzecz jak muzyka i dzielenie się nim rok w rok" - powiedział Ashton Irwin, perkusista i wokalista zespołu.

Razem z informacją o albumie, zespół ogłosił również nadchodzącą trasę koncertową, która obejmie kilka kontynentów, a już 11 października zawita do Polski!

Zobacz więcej
SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn