Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalhans-zimmerskoki-narciarskiegala-kswbody-worlds-vital

Kavinsky

Organizator: DISTORTED sp. z o.o.

KavinskyO wydarzeniu

O wydarzeniu

Kavinsky, który powrócił na scenę wydanym w zeszłym roku albumem „Reborn” wystąpi z tej okazji ze swoim multimedialnym show 3 czerwca w warszawskiej Progresji. Kavinsky bilety na koncert w Warszawie już dostępne.

Timing koncertu:

  • 22:00 - Favorit89
  • 00:00 - Kavinsky

Uwaga: podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie. 

Kavinsky informacje

Jeden z artystów odpowiedzialnych za powstanie nurtu synthwave, autor mega-hitu „Nightcall” który unieśmiertelnił kultowy już dziś film „Drive” był jedną z czołowych postaci rodzącej się elektronicznej sceny francuskiej przełomu wieków, obok takich artystów jak Daft Punk, Justice, Mr. Oizo czy SebastiAn. Jego niepodrabialne, kojarzące się ze ścieżkami dźwiękowymi z lat 80-tych syntezatorowe brzmienie wywarło także duży wpływ na ewolucję muzyczną The Weeknd, dzięki współpracy obydwu artystów przy remixie singla „Odd Look” w 2013 roku.

Mający wcześniej na swoim koncie kilka EP-ek i singli, przytłoczony sukcesem „Nightcall” oraz debiutanckiego albumu „OutRun” (2013) Kavinsky wycofał się z życia publicznego. Przerwa trwała do 2021, w którym pojawił się singiel „Renegade” zwiastujący wydany w 2022 album „Reborn”. Rok 2023 to rok powrotu Kavinsky’ego na światowe sceny. 

 

 

 

Podobne wydarzenia

Zobacz też