Caribou

Caribou

Z przykrością informujemy, że część europejskiej trasy Caribou, w tym koncert w Warszawie, zostaje odwołana. Poniżej oświadczenie artysty:

 

“Our mainland EU shows in the first week of February are not able to go ahead. Most of them were not allowed due to restrictions and it is financially impossible to do the couple that we allowed on their own. 

 

We are rescheduling Paris and Brussels - hold on to your tickets and stay tuned for announcements of new dates - but sadly we have to cancel our shows in Luxembourg, Lausanne, Salzburg, Bratislava and Warsaw. Tickets for those shows will be refunded. We’re very sad to not be able to make those shows happen and hope we can see you soon.” 

Caribou informacje

W 2014 roku Dan Snaith aka Caribou wydał “Our Love”, którym zdobył ogromne uznanie krytyków i znalazł się w pierwszej piątce w kategorii „Album roku” m.in. The Guardian, Mixmag, Loud & Quiet i NME. Kilka lat wcześniej piąta płyta (“Swim”) została okrzyknięta jednym z najlepszych albumów roku 2010, a utwory „Odessa" i „Sun" do dziś stanowią jedne z największych hitów  elektronicznej alternatywy. Niedawno Caribou powrócił ze swoim siódmym albumem studyjnym “Suddenly”: ciepłym, nieposkromionym i ciągle zaskakującym. O rodzinie i zmianach, jakie zachodzą, gdy te relacje ewoluują.

 

Podobnie jak w przypadku poprzednich albumów, również ten został wydobyty z setek szkiców i pomysłów (tym razem ponad 900). „Nagrywam muzykę każdego dnia i kocham ją – tak samo lub bardziej niż zawsze. Czuję się bardzo szczęśliwy – dreszczyk emocji nigdy, przenigdy mnie nie opuścił” – mówi Snaith.

 

Istnieje kilka subtelnych różnic pomiędzy “Suddenly” i innymi płytami Caribou. Po raz pierwszy Snaith śpiewa w każdym utworze. „Nie jestem mocnym wokalistą”, przyznaje z pokorą. „Dużo czasu zajęło mi zbudowanie pewności siebie i znalezienie sposobu na śpiewanie moich piosenek, z którym mogę żyć”. Na płycie pojawia się jeszcze jeden głos, bardzo szczególny – mama Snaitha.

 

Organizator: Alter Art

Regulamin wydarzenia

pokaż więcej... zwiń
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/