Tribute to Dirty Dancing - Live in Concert

Tribute to Dirty Dancing - Live in Concert

SPRAWDŹ BILETY

Tribute to Dirty Dancing - Live in Concert! Zapraszamy na wyjątkowe muzyczno-taneczne show, które przeniesie nas w klimat kultowego filmu „Dirty Dancing”. Spotkajcie się z Baby i Johnnym, przeżyjcie raz jeszcze sceny, które pamiętacie z "Dirty Dancing" - piękne, zabawne, wzruszające, a na koniec poderwijcie się z miejsc i zatańczcie z nami! Tribute to Dirty Dancing bilety na widowisko już w sprzedaży. 

O wydarzeniu Tribute to Dirty Dancing 

  • Katowice - NOWA DATA: 23.03.2023, Hala Widowiskowo- Sportowa Spodek | pierwotna data: 28.11.2022 - wszystkie bilety zakupione na wydarzenie w pierwotnym terminie, zachowują swoją ważność!
  • Poznań - NOWA DATA: 05.03.2023, Sala Ziemi | pierwotna data: 26.10.2022 - wszystkie bilety zakupione na wydarzenie w pierwotnym terminie, zachowują swoją ważność!
  • Ostrów Wielkopolski - 08.03.2023, Arena Ostrów

Czy da się opowiedzieć film tylko za pomocą muzyki i tańca? 

 

My wiemy, że tak - ponad 30 osób na scenie, soliści, tancerze, Dirty Band wykonujący wszystkie utwory na żywo, specjalnie przygotowana choreografia, scenografia i wizualizacje – to wszystko przeniesie Was w klimat najbardziej kultowego z filmów! 

 

Spotkajcie się z Baby, Johnym, przeżyjcie raz jeszcze sceny, które pamiętacie z "Dirty Dancing" - piękne, zabawne, wzruszające, a na koniec poderwijcie się z miejsc i zatańczcie z nami! Zapraszamy na jedyny w Polsce show muzyczno-taneczny - Tribute to Dirty Dancing!

pokaż więcej... zwiń

Tribute to Dirty Dancing - Live in Concert BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/