SYMPHONIC SESSIONS - nowa odsłona repertuaru Zbigniewa Wodeckiego

SYMPHONIC SESSIONS - nowa odsłona repertuaru Zbigniewa Wodeckiego

SYMPHONIC SESSIONS - przejmujące koncerty prezentujące repertuar Zbigniewa Wodeckiego w nowej odsłonie! Przed nami wykwintna uczta wokalno-symfoniczna, pełna emocji i niezapomnianych melodii w wykonaniu Jacka Kotlarskiego, Agnieszki Damrych oraz The Film Harmony Orchestra pod dyrekcją Marcina Mirowskiego. SYMPHONIC SESSIONS bilety na koncerty już w sprzedaży. 

SYMPHONIC SESSIONS program

Koncerty  SYMPHONIC SESSIONS zostały przygotowane z myślą o wszystkich fanach twórczości Zbigniewa Wodeckiego. W programie koncertu znalazły się utwory bliskie sercu każdego fana Mistrza.

 

Nowe, symfoniczne aranżacje piosenek przygotowane przez Marcina Mirowskiego oraz siła i energia 28-osobowej orkiestry oraz znakomitych wokalistów zaspokoi każde muzyczne podniebienie!

SYMPHONIC SESSIONS wykonawcy

  • Jacek Kotlarski - wszechstronny wokalista, trener muzyczny i wykładowca współpracujący z wieloma artystami polskiej sceny. Wielokrotnie uczestniczył w największych polskich festiwalach muzyki rozrywkowej.
  • Agnieszka Damrych - laureatka wielu telewizyjnych programów muzycznych, takich jak Must be The Music, X Factor i The Voice of Poland. Oprócz występów solowych gościnnie występuje z projektami kabaretowymi w całej Polsce. Jej głos rozbrzmiewa również w  reklamach telewizyjnych oraz w teatrach.
  • The Film Harmony Orchestra - orkiestra symfoniczna założona w maju 2007 roku przez kompozytora, aranżera i dyrygenta, Marcina Mirowskiego, będącego jej dyrektorem artystycznym. Składa się z wybitnych instrumentalistów z całej Polski, których połączyła wspólna pasja. Na co dzień wykonuje muzykę związaną z produkcjami filmowo-teatralnymi, nagraniami oraz koncertami.pokaż więcej... zwiń
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/