Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejjuwenalia-bialystokdawid-podsiadlo

Siudmak. Kosmogonie

Organizator: Tichauer Sp. z o.o

Siudmak. Kosmogonie

O wydarzeniu


W dniu 23.02.2024 wystawa: Rysunek, rzeźba i projekcje multimedialne: „Ruchome obrazy”, „Szlachetność kreski” będzie niedostępna (przerwa w ekspozycji).

Zapraszamy do odwiedzenia dwoch ekspozycji Wojciecha Siudmaka pt: Rysunek, rzeźba i projekcje multimedialne: „Ruchome obrazy”, „Szlachetność kreski” oraz Malarstwo i projekcja multimedialna „Kosmogonie”.

Wystawa „Siudmak. Kosmogonie” to kolejna odsłona polskiej sztuki współczesnej w Tichauer Art Gallery. Przeszło 90 prac Wojciecha Siudmaka, które zaprezentujemy w ramach wystawy artysty pozwolą doświadczyć najwyższej klasy warsztatu Artysty.

Godziny otwarcia wystawy:

  • Poniedziałek - niedziela 9:00 - 21:00
  • Ramy czasowe wystawy: 14 października 2023 - 3 marca 2024

Uwaga: w dniach: od 1 grudnia do 9 grudnia 2023 r. ekspozycja Wojciecha Siudmaka pt.: Rysunek, rzeźba i projekcje multimedialne: „Ruchome obrazy”, „Szlachetność kreski” będzie nieczynna. Przepraszamy za niedogodności. Jednocześnie informujemy, że ekspozycja: Malarstwo i projekcja multimedialna „Kosmogonie” Siudmaka jest dostępna bez zmian.

Ponadto zapraszamy na odwiedzenie Galerii „Na piętrze” gdzie od 2 grudnia – do 3 marca dostępna będzie za darmo wystawa „Mesmerym. Magnetyzm sztuki” artystów: Jana / Krzysztofa / Michała Powałków.

 

Dewiza Mistrza głosi: „Tylko marzenie może przekroczyć niepokonalne bariery”. Niezwykle uznany twórca jest rozpoznawalny globalnie i posiada liczne grono wielbicieli, głównie w kręgach sci-fi. Siudmak jest również autorem inscenizacji operowych i teatralnych i współpracuje przy wydarzeniach kulturalnych na całym świecie. Dla polskiego odbiorcy jest rozpoznawalny z licznych publikacji swoich dzieł na łamach miesięcznika Fantastyka. Od 2004 roku miłośnicy literatury mogą podziwiać rysunkowe ilustracje i okładki wydawnictw inspirowane jego malarstwem do wydawnictw poświęconych autorom takim jak: Frank Herbert, Philip K. Dick i Cervantes.

Siudmak. Kosmogonie bilety

Do zakupu biletu ulgowego na wystawy uprawnieni są:

  • uczniowie/studenci z ważną legitymacją uczniowską/studencką,
  • seniorzy powyżej 65 roku życia,
  • osoby z niepełnosprawnością (wraz z opiekunem) w weekendy, od piątku do niedzieli.
  • grupy zorganizowane minimum 30. osobowe

 

Do zakupu biletu szkolnego uprawnione są podmioty zamawiające (szkoły, nauczyciele) jednorazowo minimum 25 biletów

 

Do darmowego wstępu na wystawę malarstwa „Siudmak. Kosmogonie” uprawnione są:

  • osoby niepełnosprawne (wraz z opiekunem) od poniedziałku do czwartku,
  • dzieci do 6 roku życia.