Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalhans-zimmerskoki-narciarskiegala-kswbody-worlds-vital

Pyrkon 2024

14.06.2024 Poznań

Organizator: Stowarzyszenie Klub Fantastyki „Druga Era”

Pyrkon 2024

BILETY

Poznań

Pyrkon 2024: pakiet specjalny
14-16.06 2024

Pyrkon 2024: pakiet specjalny

Poznań, MTP Poznań Congress Center
Pyrkon 2024: karnet
14-16.06 2024

Pyrkon 2024: karnet

Poznań, MTP Poznań Congress Center

O wydarzeniu

Pyrkon powraca! Największy Festiwal Fantastyki odbędzie się w dniach 14-16 czerwca 2024 roku w halach MTP. Wspaniali goście, cosplay, koncerty, planszówki i milion innych atrakcji! Nie może Was tam zabraknąć. Widzimy się w Fantastycznym Miejscu Spotkań. 

Festiwal Fantastyki Pyrkon 2024

Pyrkon to przede wszystkim ludzie – fani fantastyki, twórcy, prelegenci, wystawcy i… Ty, ponieważ Pyrkon to Fantastyczne Miejsce Spotkań. Musisz z nami być!

Festiwal Fantastyki Pyrkon to jedyne tego rodzaju wydarzenie w Polsce. W najbliższej edycji przygotujemy specjalnie dla Was dziesiątki sal wypełnionych warsztatami, wykładami, wystawami, konkursami i pokazami cosplay, ogromne hale wystawiennicze z książkami, komiksami, odzieżą, gadżetami i wszystkim, co kochają geeki.

Pyrkon 2024 bilety

Ceny biletów w pierwszym progu cenowym (do 14 lutego lub wyczerpania puli biletów):

  • Pakiet specjalny z 5 tokenami w cenie 499 zł
  • Karnet 3-dniowy normalny z 2 tokenami w cenie 249 zł
  • Karnet 3-dniowy dziecięcy z 1 tokenem w cenie 125 zł. (Wstęp darmowy na imprezę przysługuje dzieciom do 6 roku życia ukończonego w dniu wstępu na Pyrkon. Bilety ulgowe przysługują dzieciom od 6 do 12 roku życia włącznie.)
  • Upgrade early bird do pakietu specjalnego w cenie 280 zł (Tylko dla posiadaczy karnetów Early Bird. W procesie zakupowym należy wpisać kod karnetu Early Bird)

 

Pakiet specjalny:

Posiadacze Pakietu Specjalnego będą mieć możliwość zarejestrowania się aż na 5 punktów programu, co pozwoli uniknąć kolejek na najważniejsze dla nich atrakcje, dodatkowo sama rejestracja zacznie się dla nich wcześniej niż w przypadku standardowych wejściówek. Także w tym roku zakupienie Pakietu Specjalnego oznacza również osobne wejście na teren Pyrkonu, a tym samym uniknięcie kolejek. Nie zabraknie również fantastycznych gadżetów, będących nie lada rarytasem! 

 

Pakiet Specjalny zapewnia:

● karnet na Pyrkon 2024,

● aż 5 tokenów,

● Pyrkonowe Puzzle z unikatową grafiką (500 elementów),

● zestaw klocków Pyrkonowe P,

● pin,

● torba,

 osobne miejsce odbioru pakietów i identyfikatorów,

● możliwość wcześniejszej rejestracji na punkty programu.

 

UWAGA: liczba Pakietów Specjalnych jest ograniczona! Do sprzedaży trafi 1500 sztuk, więc nie zastanawiajcie się i kupcie swój Pakiet już dziś!

Goście specjalni

Gotowi na prawdziwą bombę? Ogłaszamy nie jednego, nie dwóch, a… aż sześciu gości na Pyrkon 2024! Trzymajcie się, bo ta lista naprawdę zrobi na Was wrażenie!

Claudia Christian, amerykańska aktorka, znana z seriali “Babilon 5” oraz “Columbo”, a także z wielu ról głosowych (animacji “Atlantyda - zaginiony ląd”, “Blood of Zeus” i gier: “The Elder Scrolls V: Skyrim”, “Fallout 76” oraz tytułów z serii “World of Warcraft”… i wielu innych!).

Bruce Boxleitner, amerykański aktor telewizyjny i producent filmowy, który stał się najbardziej znany z takich seriali telewizyjnych jak: “Babilon 5” czy “Jak zdobywano Dziki Zachód”. Na pewno kojarzycie go również z kultowej produkcji filmowej z 1982 - klasyki kina sci-fi “Tron” (ale i również nowej odsłony z 2010). Bruce jest także aktorem głosowym.

Clive Standen, brytyjski aktor, znany z takich seriali jak “Wikingowie”, gdzie wcielił się w Rolla starszego brata Ragnara Lodbroka oraz “Camelot”, a także z filmu “Everest”.

Lucy Martin, brytyjska aktorka, znana z roli Ingrid w serialu “Wikingowie” - żony najpierw Björna Lothbroka a następnie Haralda Pięknowłosego.

Nie zabraknie także muzycznych atrakcji! Z polskich zespołów na pyrkonowej Scenie Plenerowej zagra nie kto inny, a… Nocny Kochanek, znany i lubiany zespół heavymetalowy! Z zagranicznych gwiazd zaprosiliśmy już dla Was Burnout Syndromes (zaproszeni dzięki współpracy z Anime Connect), japoński zespół rockowy, który był częścią oryginalnych ścieżek dźwiękowych do anime Haikyuu (opening i ending), Dr. Stone (opening) i Gintama (ending).

#Pyrkon #Pyrkon2024