Kryteria wyczyść
usuń Szukasz frazy: {{filters.query}}
  • Bieżący:
  • Następny:
Wydarzenia  50
rozwiń
pokaż wszystkie kategorie
pokaż więcej
Artyści  68
rozwiń
pokaż wszystkie kategorie
pokaż więcej

Nie znaleźliśmy wydarzeń spełniających podane kryteria.

Co możesz zrobić?

  • Zmień lub usuń frazę
  • Wybierz inne kategorie
  • Sprawdź region wyszukiwania
  • Zmień przedział czasowy

Atrakcje Kielce

Największą atrakcją miasta jest Rezerwat Kadzielnia, który wchodzi w skład Geoparku Kielce. Znajdują się tu między innymi chętnie odwiedzane przez turystów jaskinie oraz Amfiteatr Kadzielnia. To unikatowy na skalę Europy obiekt, powstały z wykorzystaniem naturalnego otoczenia – na terenie dawnego wyrobiska wapieni, którego centralna część w postaci malowniczego ostańca skalnego objęta jest obecnie ochroną. Co ciekawe, Amfiteatr Kadzielnia posiada największą scenę w Polsce, o powierzchni 1250 metrów – o połowę więcej, niż w Sopocie. Na widowni może zasiąść 5,5 tysiąca osób. W 2010 roku Amfiteatr zmodernizowano i obecnie jest on nowoczesnym obiektem, w którym odbywają się różne widowiska i koncerty.

Do najważniejszych zabytków Kielc należy Pałac Biskupów Krakowskich pochodzący z I połowy XVII wieku, Ratusz, Rynek, Synagoga czy Pałacyk Zielińskiego. Każdy odwiedzający Kielce z pewnością przespaceruje się także po jego głównym deptaku – ulicy Sienkiewicza. Informacje o atrakcjach w Kielcach znajdziesz na naszej stronie.

Atrakcje dla dzieci w Kielcach

Wiele ciekawych atrakcji dla dzieci w Kielcach znajdziemy w tutejszych obiektach, które zapewniają rozrywkę najmłodszym. W mieście działa na przykład park linowy, Centrum Wspinaczkowe Mobius Studio czy Park Rozrywki FlySky. Najmłodszych można również zabrać do Teatru Lalki i Aktora „Kubuś” lub do Filharmonii Świętokrzyskiej np. na występy Teatru Piasku Tetiany Galitsyny.

Najciekawsze wydarzenia Kielce i okolice

W okolicach Kielc również nie brakuje ciekawych miejsc. Jednym z nich jest Kompleks Świętokrzyska Polana, który oferuje wiele atrakcji dla całej rodziny. Znajduje się tam Park Miniatur, duży plac zabaw, a także część hotelowa i sale konferencyjne.

Najciekawsze wydarzenia w Kielcach znajdziesz w w jednym miejscu - informacje kulturalne, kalendarz wydarzeń - bądź na bieżąco.

Cykliczne imprezy Kielce

Do najpopularniejszych cyklicznych imprez w Kielcach są zaliczane następujące wydarzenia: Międzynarodowe Targi Sportowe – największe targi branży sportowej i outdoorowej w Polsce; Ogólnopolskie Akademickie Spotkanie Podróżnicze „Na Rozdrożach”; Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej i Sakralnej „Anima Mundi”; Festiwal Muzyki Gitarowej; Święto Kielc – impreza zajmuje szczególne miejsce w kalendarium imprez, w tym czasie odbywają się występy kabaretowe, pokazy pojazdów zabytkowych i turniej tańca breakdance; zabawa plenerowa Letni Festiwal Karaoke; Harcerski Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej „Kielce”; koncert „Gospodarze Gościom”, podczas którego na scenie występują artyści z Kielc i regionu świętokrzyskiego; Kielecki Festiwal Nauki; Jazz Festiwal poświęcony pamięci Milesa Davisa;

Dokąd wybrać się na koncert, a gdzie potańczyć czyli imprezy w Kielcach

Do najpopularniejszych klubów koncertowych z muzyka na żywo oraz najlepszymi imprezami tanecznymi w Kielcach możemy zaliczyć: Zamkowa, Maska Incognito Club, Progres, UltraViolet, Czerwony Fortepian, Klub Metro, Bohomass, Grand Music, Studencki Klub Wspak, Napalm, Chicago, Plan B. Oczywiście nie sposób wymienić wszystkich interesujących miejsc w Kielcach, w których znajdziemy fajne imprezy. Natomiast wyżej wymienione miejsca gwarantują najlepszą zabawę w mieście.

Imprezy sportowe w Kielcach

Wszystkie imprezy sportowe odbywają się na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, który obejmuje kilka obiektów, między innymi Stadion Lekkoatletyczny czy Stadion Miejski. Rozgrywki w MOSiR to przede wszystkim mecze siatkówki, piłki nożnej i ręcznej, ale także walki bokserskie. Na naszej stronie możesz kupić bilety na mecze Mistrzów Polski w piłce ręcznej – PGE Vive Kielce w Hali Legionów.

Wydarzenia Kielce Bilety 

Jeśli interesują cię wydarzenia Kielce, to warto zapisać się do naszego newslettera, aby nie tracić czasu na przeglądanie wielu stron i nie przegapić ciekawych wydarzeń w Twoim mieście. Mamy również opcję Fan Alert, dzięki której można być na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami w danym obiekcie lub dotyczącymi twojego ulubionego artysty czy zespołu. Aktualne imprezy Kielce czekają na Ciebie - zdobądź bilety już teraz! 

Naciekawsze miejsca w Kielcach

Filharmonia Świętokrzyska im. Oskara Kolberga w Kielcach, Kieleckie Centrum Kultury, Hala Legionów, Amfiteatr Kadzielnia, Targi Kielce, Wojewódzki Dom Kultury w KIELCACH, Woor, Parking Korony Kielce przy Alei Legionów, Chicago Kielce, Bohomass Lab, Wielofunkcyjna Hala Sportowa w Kielcach, Maska Incognito Club, Czerwony Fortepian, Music Club Grand Kielce, Dom Kultury Zameczek, Ministerstwo Śledzia i Wódki w Kielcach, Galeria Korona Kielce, Klub Garaż

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/