Kryteria wyczyść
usuń Szukasz frazy: {{filters.query}}
  • Bieżący:
  • Następny:

Nie znaleźliśmy wydarzeń spełniających podane kryteria.

Co możesz zrobić?

  • Zmień lub usuń frazę
  • Wybierz inne kategorie
  • Sprawdź region wyszukiwania
  • Zmień przedział czasowy

Stand-up Poznań – aktualne daty, miejsca, repertuar i bilety

Interesuje Cię stand-up w Poznaniu? Sprawdź aktualną ofertę widowisk stand-upowych w naszym serwisie! Znajdziesz tutaj bilety na spotkania z najpopularniejszymi gwiazdami stand upu w całym kraju. Zobacz na czyje występy możesz się wkrótce wybrać. Spędź niezapomniane chwile i daj się rozbawić podczas Twojego ulubionego stand-upu w Poznaniu, w towarzystwie najlepszych: Abelard Giza, Łukasz Lotek Lodkowski, Rafał Pacześ, Wiolka Walaszczyk, Mateusz Socha, Piotr Zola Szulowski, Paweł Chałupka, Kacper Ruciński, Rafał Rutkowski i wielu innch. Charyzmatyczni komicy i artyści kabaretowi zadbają o doskonałą zabawę i niekoniecznie dobry nastrój. Najpopularniejsze komediowe wydarzenia czekają na Ciebie - niezapomniane emocje gwarantowane!

Oryginalne bilety na stand-up Poznań kupisz za pośrednictwem naszego portalu – eBilet.pl to oficjalny kanał sprzedaży, szybki, bezpieczny i wygodny zakup online »

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/