Cirque du Soleil: Corteo

Cirque du Soleil: Corteo

DODATKOWE SPEKTAKLE Z uwagi na duże zainteresowanie widowiskami z radością informujemy o dwóch dodatkowych spektaklach:

  • Kraków - sobota, 3.09, 11:00
  • Gdańsk - sobota, 10.09, 11:00

Corteo, jedna z najbardziej uwielbianych produkcji Cirque du Soleil przyjeżdża do Krakowa i Gdańska we wrześniu 2022.  Kurtyna w górę!

 

Znajdź nas w mediach społecznościowych: na FB oraz Insta

Cirque du Soleil bilety

Sprzedaż wyłącznie online. Ceny dynamiczne, zmieniają się wraz z liczbą sprzedanych biletów. Kup wcześniej, zapłać mniej!

 

Ceny dynamiczne to system, w którym ceny biletów na różne przedstawienia i poziomy na trybunach są uzależnione od popytu na każde z widowisk. Im wcześniej kupisz bilety, tym niższą cenę i lepsze miejsca uzyskasz. I odwrotnie – gdy późno rezerwujesz bilet na popularne przedstawienie, cena może być wyższa. Ceny posiadają jednak górny limit. 

Ceny dynamiczne zapewniają większy wybór ceny, jaką zapłacisz za bilet.

 

Kategorie i ceny biletów od:

   • Platynowa od  349 PLN 
   • Złota od  279 PLN
   • Srebrna od  219  PLN
   • Brązowa od  169 PLN    

Zniżka dla dzieci w wieku od 2 do 12 lat -20%

 

W związku z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 25 lutego 2022, dotyczącym stanu epidemii informujemy, że w sprzedaży dostępne są wyłącznie bilety Standard. Zakupione dotychczas bilety Health Pass zachowują swoją ważność bez konieczności wymiany na bilety Standard, a ich posiadacze nie muszą okazywać w dniu Wydarzenia ważnego Certyfikatu szczepienia, ani dokumentu potwierdzającego tożsamość. Przypominamy jednocześnie, że nadal obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa na koncertach w zamkniętych pomieszczeniach.

 

Osoby poniżej 12. roku życia, będące pod opieką osoby dorosłej, posiadającej bilet Health Pass, mogą uczestniczyć w wydarzeniu także na podstawie biletu Health Pass.

 

Dzieci, które w dniu wstępu na Wydarzenie, znajdują się w przedziale wiekowym 2-12 lat (dla przedstawienia odbywającego się w dniu 1.09.2022 - urodzone pomiędzy 1.09.2010 a 1.09.2020, analogicznie dla pozostałych dni) mogą skorzystać z 20% zniżki. Zwolnienie z konieczności zakupu biletu oraz możliwość ze skorzystania z 20% zniżki dla dzieci (2-12 lat) należy udokumentować przedstawiając na wejściu na Wydarzenie dowolny dokument potwierdzający wiek dziecka (w przypadku dzieci w wieku szkolnym musi to być dokument ze zdjęciem).

 

Bilet upoważnia do wejścia wyłącznie na przedstawienie, którego data i godzina są na nim wydrukowane. Wymiana biletu nie będzie możliwa, a osoby z nieodpowiednimi biletami nie będą wpuszczane na spektakl. Prosimy o przemyślane zakupy biletów oraz sprawdzenie daty i godziny widniejącej na bilecie zaraz po zakupie.

 

Regulamin wydarzenia

O spektaklu Corteo

Corteo - najbardziej czarująca arenowa produkcja Cirque du Soleil w ramach swojej trasy odwiedzi TAURON Arenę Kraków oraz ERGO ARENĘ Gdańsk/Sopot. 

 

 

Corteo to święto spontaniczności i unikatowe zaproszenie do teatralnego świata zabawy oraz wzruszającej komedii. 

 

Ten wyjątkowy spektakl w reżyserii Daniele Finzi Pasca miał swoją premierę w 2005 roku w Montrealu i początkowo był przedstawieniem namiotowym. Od tego czasu, włączając w to przekształcenie Corteo w produkcję arenową w 2018 roku, widowisko zachwyciło ponad 9 milionów widzów w 20 krajach, na 4 kontynentach.

 

Corteo  po włosku oznacza procesję, to radosna, świąteczna parada, która powstaje w wyobraźni klauna. Spektakl łączy pasję aktorstwa wraz z wdziękiem i energią akrobatyki, a wszystko to jest pretekstem do zapoznania publiczności z niesamowitym, teatralnym światem Cirque du Soleil, „zawieszonym gdzieś między niebem a ziemią”.

 

Klaun, nad którym czuwają troskliwe anioły, wyobraża sobie własny pogrzeb, odbywający się przewrotnie w karnawałowej atmosferze. Zestawiając duże z małym, śmieszne z tragicznym oraz magię doskonałości z urokiem wad, spektakl podkreśla siłę ale i kruchość głównego bohatera, w którym każdy z nas odnajdzie odrobinę samego siebie. 

 

Liryczna i zabawna muzyka prowadzi Corteo poprzez ponadczasową uroczystość, w której iluzja droczy się z rzeczywistością. 

Hipnotyzujące akty, jak balansowanie na drabinie, powietrzne akrobacje na ogromnych żyrandolach czy klimatyczne, teatralne duety bohaterów tworzą z Corteo świat kontrastu, od którego widz nie może oderwać wzroku. 

Daty spektakli

Kraków, TAURON Arena Kraków

   • 1.09.2022  czwartek 19:00
   • 2.09.2022  piątek 19:00
   • 3.09.2022  sobota 11:00, 15:00, 19:00
   • 4.09.2022  niedziela 12:00, 16:00

Gdańsk /Sopot– ERGO ARENA

  • 8.09.2022 czwartek 19:00
  • 9.09.2022 piątek 19:00
  • 10.09.2022 sobota 11:00, 15:00, 19:00
  • 11.09.2022 niedziela 12:00, 16:00
pokaż więcej... zwiń
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/