IV Letnie Spotkania Kabaretowe w Ostródzie - Ani Mru-Mru

IV Letnie Spotkania Kabaretowe w Ostródzie - Ani Mru-Mru

Zapraszamy na IV Letnie Spotkania Kabaretowe do Amfiteatru w Ostródzie, które odbędzie się już 7 lipca.

 

Stowarzyszenie Promocji Sztuki Kabaretowej PAKA już po raz czwarty zagości nad mazurskimi jeziorami!  Na scenie zobaczymy Kabaret Ani Mru-Mru w najnowszym programie „Cirque de volaille! ”

 

Cirque de Volaille – ewidentnie miało być Voila, no ale jest jak jest…
Dlatego serwujemy roladę humoru, oczywiście nie wieprzową, z solidną porcją prawdziwej satyry w środku! Nie kroić bo pryśnie masłem… tfu – śmiechem! ?

Bilety na Letnie Spotkania Kabaretowe w Ostródzie

Przedsprzedaż:

50 zł – bilet normalny

70 zł – bilet VIP – I pula - Bilety VIP to miejsca w sektorze znajdującym się najbliżej sceny

 

Przyjdźcie i zobaczcie sami!

 

Bilety na Letnie Spotkania Kabaretowe już dostępne

pokaż więcej... zwiń
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/