Friends - The Musical Parody

Friends - The Musical Parody

Pierwszy taki spektakl w Polsce! „Friends - The Musical Parody” w reżyserii Agnieszki Płoszajskiej to komediowy musical, będący parodią kultowego amerykańskiego sitcom „Friends”. Muzyczna podróż do Nowego Jorku z bohaterami znanymi na całym świecie. Spektakl, który zachwycił publiczność Broadwayu i West-Endu miał swoją polską premierę w czerwcu 2021 roku. Friends! The musical parody bilety na spektakl w Łodzi już w sprzedaży.

Friends - The Musical Parody obsada i twórcy

Friends - The Musical Parody obsada i twórcy

Tekst – Bob & Tobly McSmith

Muzyka – Assaf Gleizner

Tłumaczenie – Anna Wołek

Tłumaczenie piosenek – Donata Gierczycka

Reżyseria – Agnieszka Płoszajska

Choreografia i reżyseria światła – Michał Cyran

Przygotowanie wokalne – Paulina Grochowska

Scenografia – Wojciech Stefaniak

 

Obsada:

  • Rachel – Agnieszka Brenzak/Iga Rudnicka
  • Chandler – Jeremiasz Gzyl/Natan Nogaj
  • Phoebe – Adrianna Koss/Oksana Terefenko
  • Joey – Marcin Sosiński/Dominik Bobryk
  • Monica – Małgorzata Regent/Izabela Pawletko
  • Ross – Kamil Zięba/Maciej Podgórzak
  • Gunther – Michał Zacharek/Marcin Słabowski

 

Spektakl na licencji Theater Mogul. Prapremiera odbyła się w Nowym Jorku, wyprodukowana przez Lynn Shore Entertainment, Theater Mogul i McSmith Family Entertainment.

pokaż więcej... zwiń
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/