Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadlofame-mma
Home Teatr Komedia Przybora na 102 - Magda Umer i Mumio

Przybora na 102 - Magda Umer i Mumio

08.03.2025 Bielany Wrocławskie

Organizator: ATM Grupa S.A.

Przybora na 102 - Magda Umer i MumioBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

Przybora na 102 - Magda Umer i Mumio
sobota
08.03.2025
16:00

Przybora na 102 - Magda Umer i Mumio

Bielany Wrocławskie, ATM Scena na Bielanach

O wydarzeniu

ATM Scena na Bielanach to jedno z wielu miejsc na mapie kulturalnej Dolnego Śląska. Znajduje się w dawnej hali telewizyjnej i służy obecnie jako miejsce wydarzeń artystycznych, spektakli, koncertów, a także konferencji czy spotkań. Zlokalizowana jest w Bielanach Wrocławskich, tuż pod Wrocławiem.

ATM Scena na Bielanach - studio telewizyjne i teatralne

ATM Scena na Bielanach znajduje się w 600-metrowym studio ATM Grupa, producenta seriali telewizyjnych Pierwsza miłość i Świat według Kiepskich. Obiekt wyposażony jest w profesjonalny sprzęt oświetleniowy i nagłośnieniowy. Scena na Bielanach dysponuje własną restauracją oraz foyer z tarasem. Jest tu również Galeria ATM oraz sala teatralna.

 

ATM Scena na Bielanach wyróżnia się impresaryjnym charakterem. Starannie dobierany repertuar obejmuje najciekawsze spektakle, w których grają znani i lubiani aktorzy filmowi, serialowi i teatralni. Odbywają się tu koncerty polskich gwiazd estradowych, musicale i operetki.

 

Scena na Bielanach ugościć może aż 400 osób. Obok budynku znajduje się bezpłatny parking. Ponadto, ATM zapewnia bezpłatny dojazd autokarem spod Opery Wrocławskiej na każdy spektakl – widzowie nie muszą więc martwić się o transport.

ATM Scena na Bielanach – wydarzenia i spektakle

ATM Scena na Bielanach to jedno z najpopularniejszych miejsc do organizacji wydarzeń różnego typu. Koncerty z udziałem gwiazd polskiej estrady, spektakle teatralne i musicale przyciągają publiczność do wspólnego spędzenia czasu przy znakomitej rozrywce. Repertuar sceny jest niezwykle bogaty. Widzowie cenią możliwość kontaktu z ulubionymi aktorami, znanymi z seriali telewizyjnych i filmów. W ATM Scena na Bielanach odbyły się spektakle komediowe, m.in. Kochanie na kredyt w reżyserii Olafa Lubaszenko, Z Twoją córką? Nigdy! Reżyserii Wojciecha Dąbrowskiego, Między łóżkami reżyserii Artura Barcisia czy Siostrunie Mariusza Kiljana.

 

W ATM Scenie na Bielanach odbywają się również wydarzenia muzyczne. W repertuarze znalazł się m.in. koncert Ireny Santor, a także Czesława Majewskiego & Janusza Tylmana ((Nie)poważni wirtuozi Od Mozarta do Sinatry). Miłośnicy muzyki klasycznej mieli okazję podziwiać Księżniczkę Czardasza – operetkę w trzech aktach, Chór Aleksandra Pustovalova, Budapest Strauss Orchestra & Ballet w trasie Valses De Vienne – Walce Wiedeńskie. Wszyscy Ci artyści i muzycy wystąpili we wrocławskiej ATM Scenie na Bielanach. Bilety na wydarzenia cieszyły się ogromną popularnością.

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też