Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsun-festivalfame-mma

Mecze Towarzyskie Reprezentacji Polski w piłce siatkowej

Organizator: Polska Siatkówka Sp. z o.o.

Mecze Towarzyskie Reprezentacji Polski w piłce siatkowej

O wydarzeniu

Seniorskie kadry Polski rozpoczynają sezon reprezentacyjny 2024! Już w maju nasze zespoły rozpoczęły cykl spotkań przygotowawczych do najważniejszej imprezy tego roku, jaką są Igrzyska Olimpijskie.

Turniej Towarzyski 

Seniorskie kadry Polski rozpoczynają sezon reprezentacyjny 2024! Już w maju nasze zespoły rozpoczęły cykl spotkań przygotowawczych do najważniejszej imprezy tego roku, jaką są Igrzyska Olimpijskie.

W dniach 20-21 lipca 2024 roku w Gdańsku polscy siatkarze wystąpią w turnieju towarzyskim, ostatnim sprawdzianie przed wylotem do Paryża. W ERGO ARENIE zobaczymy USA, Japonię, Polskę i Serbię - emocji na pewno nie zabraknie!

 

W dniach 20-21 lipca 2024 roku w Gdańsku polscy siatkarze wystąpią w turnieju towarzyskim, ostatnim sprawdzianie przed wylotem do Paryża.

Turniej planowo miał zostać rozegrany systemem pucharowym, ze spotkaniami półfinałowymi w sobotę i niedzielnymi meczami o pierwsze i trzecie miejsce. W świetle ogłoszonego w ostatnich dniach terminarza na Paryż 2024 zdecydowano się jednak na zmianę formuły, tak aby uniknąć bezpośredniego starcia drużyn z tej samej grupy turnieju olimpijskiego. Zwycięzcy gdańskiego turnieju zostaną wyłonieni w oparciu o tabelę punktową.

W związku ze zmianą kibice już teraz mogą szykować się na emocjonujące mecze reprezentacji Polski ze Stanami Zjednoczonymi oraz Serbii z Japonią. Układ sobotnich spotkań oraz planowe godziny rozpoczęcia wszystkich meczów pozostają bez zmian:

 

Harmonogram turnieju*

 

Sobota, 20 lipca 2024

19:30 Polska – Japonia

Niedziela, 21 lipca 2024

19:30 Polska – USA

 

*UWAGA! Godziny mogą ulec zmianie

 

UWAGA - informacja dotycząca wydarzenia 20.07.2024

Z powodu globalnej awarii systemów informatycznych i powstałego w jej wyniku paraliżu portów lotniczych, reprezentacja Serbii nie będzie niestety mogła wziąć udziału w rozpoczynającym się w sobotę w Gdańsku turnieju towarzyskim, w którym zagrają narodowe drużyny Polski, Japonii i Stanów Zjednoczonych. 

Mimo starań PZPS, w których pod uwagę brane były inne reprezentacje trenujące obecnie w Europie, znalezienie odpowiedniego zastępstwa nie było możliwe.

Mecz Polska – Japonia odbędzie się według planu, od 19:30. 

Kibice, którzy pojawią się w ERGO Arenie wcześniej, będą mogli obejrzeć otwarty trening reprezentacji Stanów Zjednoczonych (16:15 – 18:00).

 

Niedzielne spotkanie (21.07.2024) Polska – USA rozpocznie się o 19:30, natomiast Kibiców, którzy pojawią się w ERGO Arenie wcześniej, zapraszamy na otwarty trening reprezentacji Japonii (początek o 16:30).

Bilety na Mecze Towarzyskie Reprezentacji Polski w piłce siatkowej

  • Limit zakupu na użytkownika - 6 sztuk
  • Dzieci do lat 3 - wstęp wolny, bez dedykowanego miejsca siedzącego
  • Bilety dla osób z niepełnosprawnościami - prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy na stronie eBilet  
  • Regulamin wydarzenia dostępny TUTAJ.