Polska Hokej Liga: mecze Ciarko STS Sanok

Polska Hokej Liga: mecze Ciarko STS Sanok

Zapraszamy wszystkich do kibicowania na żywo podczas meczów Ciarko STS Sanok w sanockiej Arenie! Ciarko STS Sanok bilety na mecze Polskiej Hokej Ligi już w sprzedaży.

Hokej w Sanoku

Na sanockiej Arenie swoje rozgrywki prowadzi drużyna, która w swojej historii ma 2 tytuły Mistrza Polski oraz 2 Puchary Polski. W obecnym sezonie drużyna aspiruje do grona najlepszych w Polsce. Na ile się to uda? To pokaże sezon.

 

pokaż więcej... zwiń
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/