Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppershans-zimmergala-kswsting

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

FIS Puchar Świata w skokach narciarskich

Organizator: Tymczasowy organizator

O wydarzeniu

Świętuj z nami start nowego eBiletu! Mega konkursy i najniższe ceny! Codziennie do zgarnięcia rewelacyjne nagrody. Szczegóły konkursu znajdziesz TUTAJ.

Zapraszamy na Puchar Świata w Skokach Narciarskich do Zakopanego - kibicuj naszym skoczkom na żywo!

Bilety na PŚ w Skokach Narciarskich są personalizowane - oznacza to, że podczas składania zamówienia należy obowiązkowo podać imię i nazwisko każdego uczestnika. Imię i nazwisko każdego z uczestników zostanie wydrukowane na bilecie. Bilety będą sprawdzane przy wejściu na wydarzenie, aby porównać, czy dane zamieszczone na bilecie odpowiadają danym zawartym w dokumencie tożsamości uczestnika.

Skoki narciarskie Zakopane 2023 program i bilety

13.01.2023, piątek

 • 15:30 Oficjalny trening HS-140 (2 serie) 
 • 18:00 Seria kwalifikacyjna

14.01.2023, sobota

 • 15:00 Seria próbna 
 • 16:00 Drużynowy konkurs skoków Puchar Świata  

15.01.2023, niedziela

 • 15:00 Seria próbna
 • 16:00 Indywidualny konkurs skoków Puchar Świata HS-140 

Bilety

 • Limit biletów na użytkownika: 10 szt.
 • Bilety personalizowane - koszt zmiany danych na bilecie: 20 PLN, samodzielna zmiana dostępna na Zmiana danych na biletach
 • Każdy uczestnik niezależnie od wieku musi posiadać bilet.
 • Sektor Premium: w cenie biletu miejsce siedzące, catering w Pawilonie.
 • Bilety w cenie: kwalifikacje 13.01.2023 - 100 PLN; dni konkursowe 14 i 15.01.2023 - od 200 PLN.

Puchar Świata w skokach narciarskich kobiet i mężczyzn 2022/23

W pierwszy weekend listopada startuje Puchar Świata w skokach narciarskich kobiet i mężczyzn. W sezonie 2022/2023 nasz kraj dwukrotnie będzie organizatorem zawodów najwyższej rangi. Inauguracja sezonu zimowego odbędzie się w Wiśle, gdzie na Skoczni im. Adama Małysza o pucharowe punkty w dwóch konkursach indywidualnych powalczą zarówno panie, jak i panowie. Zakopane będzie gościło najlepszych na świecie skoczków narciarskich tradycyjnie w styczniu. W trzeci weekend stycznia na Wielkiej Krokwi rozegrany zostanie konkursy indywidualny oraz drużynowy.

 

Zawody Pucharu Świata w Polsce cieszą się wielką popularnością nie tylko wśród kibiców, ale również wśród czołowych zawodników tej dyscypliny, którzy z wielką przyjemność przyjeżdżają do Polski, aby rywalizować w zawodach najwyższej rangi. Atmosfera podczas konkursów w naszym kraju jest naprawdę wyjątkowa, dzięki najlepszym polskim kibicom, którzy zawsze wspaniale dopingują biało-czerwonych.

Puchar Świata w Zakopanem 

 • Regulamin Organizatora określający zasady zakupu biletu i uczestnictwa w imprezie organizowanej przez Tatrzański
 • Związek Narciarski w Zakopanem dostępny TUTAJ.
 • Regulamin Imprezy dostępny TUTAJ.

Puchar Świata w Zakopanem jest marką samą w sobie. Zawody na Wielkiej Krokwi od wielu lat są jedną z najważniejszych imprez sportowych w naszym kraju i nieprzerwalnie od 2002 roku odbywają się w zimowej stolicy Polski. Konkursy Pucharu Świata w Zakopanem corocznie gromadzą wokół skoczni tłumy kibiców, którzy znakomicie dopingują najlepszych na świecie skoczków narciarskich i tworzą wspaniałą atmosferę przez cały weekend w biało-czerwonej krainie czarów.

 

Od 21 lat konkursy w Zakopanem są stałym punktem w kalendarzu Pucharu Świata i w walce o Kryształową Kulę. Zdecydowanie są to jedne z najlepszych w sezonie zimowym zawodów. Puchar Świata na Wielkiej Krokwi zawsze cieszy się wielką popularnością nie tylko wśród kibiców, ale również wśród czołowych zawodników tej dyscypliny, którzy z wielką przyjemność przyjeżdżają do Polski, aby rywalizować w Zakopanem.

 

Tej zimy konkursy Pucharu Świata w Zakopanem odbędą się w trzeci weekend stycznia. Tradycyjnie na Wielkiej Krokwi najlepsi na świecie skoczkowie narciarscy powalczą w zawodach drużynowych i indywidualnych. Zmagania o punkty poprzedzą kwalifikacje, które odbędą się w piątek, 13 stycznia 2023 roku. Jak zwykle o dobrą zabawę na Wielkiej Krokwi zadba niezastąpiony Crowd Supporters.

 

 

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn