Mazowiecki Festiwal Klocków

Mazowiecki Festiwal Klocków

Serdecznie zapraszamy do udziału w Mazowieckim Festiwalu Klocków  - pierwszej tak dużej imprezie tematycznej, która odbędzie się 21-22 maja 2022 roku w nowej hali Radomskiego Centrum Sportu przy ulicy Struga 63. Mazowiecki Festiwal Klocków bilety już w sprzedaży.

Mazowiecki Festiwal Klocków w Radomiu

Przez dwa dni imprezy uczestnicy będą mieli okazję spotkać się ze zwycięzcami obydwu edycji LEGO Masters Polska, Influencerami znanymi z Instagrama, Tik Toka oraz Youtuba.

 

Mazowiecki Festiwal Klocków to także największa w regionie wystawa klocków LEGO. Na powierzchni wystawienniczej ponad 1000 metrów kwadratowych będzie można podziwiać największe konstrukcje z setek tysięcy klocków LEGO.

 

To nie wszystko, bo w specjalnej strefie budowania, uczestnicy będą mogli spróbować swoich sił w układaniu klocków LEGO z gwiazdami, wziąć udział w zajęciach z robotyki czy uczestniczyć w zorganizowanych zabawach i konkursach.

Influencerzy

  • Rafał ZubZwycięzca I edycji LEGO Masters Polska
  • Łukasz GóreckiZwycięzca II edycji LEGO Masters Polska
  • Joanna KrysztoforskaNajwiększa TiK Tokertka w Polsce, znana jako „Ciocia od Klocków”
  • Łukasz WięcekFinalista I edycji LEGO Masters Polska
  • Michał ZapałaYouTuber, Twórca kanału „Klocki z Zapałem”

Mazowiecki Festiwal Klocków bilety

Dostępne rodzaje biletów:

  • Bilet pojedynczy - 35 zł - upoważnia jedną osobę do wejścia i skorzystania ze wszystkich atrakcji przewidzianych podczas wydarzenia.
  • Bilet 2+1 - 85 zł -  !!! Najchętniej wybierany bilet !!!  - Upoważnia aż 3 osoby do wejścia i skorzystania ze wszystkich atrakcji przewidzianych podczas wydarzenia.
  • Bilet 3+1 - 120 zł - Upoważnia 4 osoby do wejścia i skorzystania ze wszystkich atrakcji przewidzianych podczas wydarzenia.
  • Dzieci w wieku do lat 7 zapraszamy na wydarzenie ZA DARMO
pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Mazowiecki Festiwal Klocków
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/