Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmergala-ksw

Wszystkie wydarzenia w mieście

Festiwal aleGRAMY

Organizator: Aleplanszówki Sp. z o.o.

Opis

Zapraszamy na Festiwal aleGRAMY, który odbędzie się w dniach 19-20 listopada 2022r. w Szkole Metropolitalnej w Kowalach (Gdańsk). Festiwal aleGRAMY bilet na wyjątkowe wydarzenie już w sprzedaży!

Festiwal aleGRAMY 19-20.11.2022 Kowale

Informacja godzinowa:

  • Sobota, 19.11.2022: wejście od 10:00
  • Niedziela, 20.11.2022: wejście od 10:00

Część z Was będzie więc znała ten obiekt z organizowanej dwa lata temu Hamerni, którą do dzisiaj wspominamy z wielką radością – było z nami wówczas tylko w ciągu jednego dnia blisko 900 osób. Wierzymy, że ten rekord zostanie pobity - szczególnie, że był to tylko jeden dzień. Ponieważ tym razem będziemy dysponować dużo większą powierzchnią! Tylko dla samych graczy mamy halę o powierzchni 1000 m2! Dodatkowo miejsce dla Wystawców, na rozgrywki w gry RPG, naukę malowania figurek i wiele innych planowanych atrakcji! To więcej niż szkoła – to duży i nowoczesny obiekt z ogromnym parkingiem, na którym bez problemu będziecie mogli znaleźć miejsce, aby zostawić bezpiecznie swoje auto na czas trwania wydarzenia.

Festiwalu aleGRAMY

Festiwal aleGRAMY to spotkanie miłośników gier planszowych. Świetna okazja, by spotkać się z innymi Graczami, a także Przedstawicielami największych Wydawnictw na polskim rynku planszówkowym. Gorące premiery! Świetne wyprzedaże! Konkursy i niespodzianki! Blisko 1000 gier w wypożyczalni! Sesje RPG! Malowanie figurek! 29 Wystawców! Niemal 100 osób, które pomogą i wyjaśnią każdą grę. Zapraszamy :)

 

Bilety ulgowe przysługują dzieciom w wieku 7-12 lat oraz osobom posiadającym Kartę Mieszkańca Gminy Kolbudy. Dzieci do lat 6 - wstęp wolny.

 

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn