Magic Circus Show

Magic Circus Show

Magic Circus Show w Zabrzu! Świętujcie Dzień Dziecka podziwiając spektakularne widowisko. Zapraszamy już 1 czerwca do Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu. Magic Circus Show bilety już w sprzedaży.

Magic Circus Show w Zabrzu

Magic Circus Show to stworzone specjalnie dla dzieci i ich rodziców wielkie widowisko, w którym odkryjecie niezwykły świat cyrku i magii. Zobaczycie słynnych na całą Europę powietrznych akrobatów, ewolucje kilkanaście metrów nad sceną, zachwycającą kobietę gumę, pokaz hula hop, wspaniałych żonglerów, rolkarzy, akrobatów, co mięśnie mają jak ze stali, turbo śmiesznych klaunów i wiele więcej!

 

To wszystko w takt hitów z najsławniejszych kinowych bajek. Zobaczcie także 10 największych hitów światowej magii i iluzji. Będziecie świadkami tego, jak ludzie i przedmioty znikają i pojawiają się ponownie oraz jak lewitują w powietrzu.

 

Na scenie wspaniali tancerze, akrobaci, klauni, iluzjoniści, a do tego fantastyczna muzyka, światła i efekty specjalne rodem z najlepszych broadwayowskich produkcji. Zaczarujcie swoje dzieci i wnuki tym niezwykle zabawnym, kolorowym i dynamicznym widowiskiem.

 

Uwaga ten spektakl gramy tylko raz! Ilość biletów ograniczona!

pokaż więcej... zwiń
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/