Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Muzyka Zespołu Nirvana Symfonicznie

26.02-03.09.2023 Warmińsko - Mazurska Filharmonia im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie , Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina , Teatr Ziemi Rybnickiej , NETTO Arena Szczecin , Centrum Spotkania Kultur , Sala CKK Jordanki , Progresja , Filharmonia Śląska w Katowicach , Filharmonia Świętokrzyska im. Oskara Kolberga w Kielcach , Centrum Kultury Browar B , SISU Arena , Hala GRYFIA , Filharmonia Koszalińska im. Stanisława Moniuszki , Regionalne Centrum Kultury - Fabryka Emocji , Radomska Orkiestra Kameralna , Opera i Filharmonia Podlaska , Amfiteatr MCK Gorzów , Żywiec Amfiteatr pod Grojcem , Aula Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza

Organizator: Piosenka Plus

od 99,00 zł

Opis

Muzyka Zespołu Nirvana Symfonicznie w Polsce! Posłuchaj przebojów legendarnej Nirvany w wykonaniu rockowego zespołu MIKE:TARA z Kijowa wraz z orkiestrą symfoniczną. Głos pokolenia w połączeniu z niezmienną klasyką! Nirvana Symfonicznie bilety na koncerty już dostępne.

O projekcie Nirvana Symfonicznie

Zespół Nirvana zakończył karierę twórczą w 1994 roku. Nigdy nie mieliśmy okazji usłyszeć, jak cudownie łączą się ich piosenki z symfonią. Jak podświadomie chce się śpiewać, gdy poznasz początek swojej ulubionej piosenki z pierwszym "akcentem" strunników. Kiedy różnorodność partii symfonicznych i rockowe brzmienie gitary Kurta tworzą symbiozę, jakby zostały stworzone dla siebie.

Jednak projekt Nirvana Symfonicznie, po raz pierwszy w historii daje nam taką możliwość! Brudne gitary, garażowe brzmienie zespołu rockowego i akademickie wychowanie orkiestry tworzą wyjątkową atmosferę, która pozostaje w pamięci na długo po uczestnictwie w programie.

Żeby zanurzyć się w Nirvanie nie musisz nawet być fanem oryginalnego zespołu. Umiejętności wszystkich muzyków na scenie przeniosą emocje i energię prosto do Twojego serca.

Na tym koncercie pojawią się nie tylko największe hity Nirvany, takie jak "Smells Like Teen Spirit", "Come As You Are", "Rape Me", "In Bloom", będzie też wiele muzycznych niespodzianek. 

Zmiana dat: koncert w Katowicach (1.10.2022) odbędzie się 22.04.2023, godzina pozostaje bez zmian.