KILLING JOKE

KILLING JOKE

Killing Joke wracają do Polski by świętować swoje 40-lecie. Koncert KILLING JOKE 'LAUGHT AT YOUR PERIL 40TH ANNIVERSARY TOUR’ odbędzie się już 20 października w stołecznym klubie Stodoła! Supportem Killing Joke będzie brytyjski zespół TURBOWOLF. Bilety na koncert w sprzedaży.

Killing Joke timing

18:00 - wejście

19:00 - Turbowolf

20:00 - Killing Joke

 

Killing Joke z przyjemnością ogłaszają trasę koncertową ‘Laugh At Your Peril’ z okazji 40-lecia działalności zespołu.

Charyzmatyczny wokalista Killing Joke, Jaz Coleman zaprasza na zbliżającą się trasę: "Czterdzieści lat temu poznałem Big Paula, rok później wydaliśmy naszą pierwszą EPkę. Świętowanie naszego czterdziestolecia będzie trwało 2 lata i rozpocznie się światową trasą, imprezami i rozmowami, nowymi osiągnięciami zespołu, który przez cały czas jest uznawany za jeden z najbardziej innowacyjnych i wpływowych zespoły wszechczasów. Miłość jest prawem, zacznijmy świętowanie!!! "

 

Z kolei Martin "Youth" Glover, basista Killing Joke mówi o Jubileuszu: Czterdzieści lat... Pomyślałem, że miało to być 40 dni. Jaz przypomina mi, że "Przetrwanie to sukces" - i chociaż zespół nigdy nie był komercyjny, pozwolił nam na niesamowite życie, zarówno indywidualnie, jak i razem. Stworzyliśmy bardzo bogaty zbiór bezkompromisowej muzyki. To spuścizna, która obejmuje 4 dekady ... 40 lat mrowienia kręgosłupa, bezkompromisowy, piękny hałas.

Zobowiązanie się do kreatywnego piękna i wizji, którą posiadasz jako artysta, jest niemal perwersyjnym sposobem na życie, a koszty i konsekwencje są ogromne ... jednak w ten sposób informujemy siebie jako społeczeństwo o tym, co jest prawdziwe i ważne. W świecie fałszywych wiadomości i fałszywych emocji ... Podobnie jak tańczący Śiwa, wszyscy jednocześnie niszczymy i tworzymy każdą chwilę naszej rzeczywistości. Nie jest prawdą, że polityka zmienia świat, robi to sztuka. Tylko sztuka może nam powiedzieć, kim naprawdę jesteśmy emocjonalnie, intelektualnie i fizycznie, o wiele lepiej niż cokolwiek innego. Właśnie dlatego tak długo poświęciliśmy się temu pomysłowi ... Killing Joke

Dziękujemy wszystkim fanom, którzy wsparli nas i dołączyli do nas w tej niekończącej się wyprawie. 

 

Muzykę Killing Joke mozna porównać do rytuału - surowa, bezkompromisowa i precyzyjnie ukierunkowana lirycznie; Jaz Coleman, Geordie, Youth & Big Paul, oryginalny skład Killing Joke, obecnie prezentują najlepszy materiał w swojej karierze.

Brytyjska formacja wystąpi ponownie w naszym kraju już jesienią - Killing Joke koncert Warszawa, Stodoła 22.10.2018, bilety na koncert Killing Joke Stodoła w sprzedaży!

 

Turbowolf trzecim swoim albumem "The Free Life" dostarczył światu prawdziwe arcydzieło, w tej rozbitej erze. W 11 utworach, cztery brytyjskie indywidualności - Chris Georgiadis (wokal / syntezator), Andy Ghosh (gitara), Lianna Lee Davies (bas) i Blake Davis (perkusja) - przesuwają muzyczne granice z ambicją w głowach i zakłóceniami w ich sercach.

Muzyka gitarowa stała się jednym z najbezpieczniejszych i najbardziej przewidywalnych gatunków - mówi Andy Ghosh. Tak długo już postępuje, że ludzie zapomnieli, że cały rock'n'roll ma być niebezpieczny, przerażający i nieprzewidywalny. Rzeczy są stęchłe i nudne. Próbujemy nimi wstrząsnąć i sprawić, że znów będą interesujące.

Elektryzujące nowe utwor "No, No, No", "Capital X", "Last Three Words" oraz wybuchowa piosenka tytułowa, nie tyle łamią zasady, a wyrzucają je przez okno do kosza. W "The Free Life" Turbowolf zgromadził czysto garażowo-punkowego ducha debiutanckiego albumu z 2011 r., z ambicją kontynuacji ‘’Two hands’’ z 2015.

 

Regulamin imprezy dostępny tutaj.

Organizatorem koncertu jest Live Nation Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Pilickiej 4, 02-629 Warszawa, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII wydział Gospodarczy KRS, pod numerem KRS 216013, NIP 5213300869.

pokaż więcej... zwiń
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/