Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemopener-festivalolsztyn-green-festival

HAŃBA!

Organizator: Fundacja Studentów i Absolwentów AGH w Krakowie

HAŃBA!

O wydarzeniu

3 marca Hańba! zagra "Hańbę!", czyli debiutancki album długogrający, który jest jednocześnie fonograficznym podsumowaniem pierwszych lat działalności zespołu. Na scenie pojawią się współzałożyciele zespołu - Adam Sobolewski i Wiesław Król, a także niejednokrotnie wspierający grupę swym akordeonem oraz sakshornem - Seweryn Wołkow. Dobrze znane utwory po raz pierwszy w historii zabrzmią na żywo pełnym blaskiem wielkiej hańbowej orkiestry. 4 marca wraz z jubilatką wystąpi Sutari. Zapraszamy do klubu Gwarek. Hańba! bilety już w sprzedaży.

Hańba w Krakowie

UWAGA: koncerty zostały przeniesione z Klubu Zaścianek do Klubu Gwarek. Daty oraz godziny pozostają bez zmian. Dotychczas zakupione bilety zachowują ważność w nowym miejscu.

Losy Hańby! i Sutari przeplatają się ze sobą nieustannie, a początkowe zaciekawienie i wzajemna obserwacja przerodziły się z czasem w prawdziwą muzyczną przyjaźń. Jej najlepszym owocem były utwory nagrane do słów Zuzanny Ginczanki, które Hańba! wydała w ramach "1939" oraz występy "Ostów i cierni", czyli nieoczywistego połączenia tych dwóch scenicznych żywiołów. Kolejne z nich nastąpi właśnie w marcu.

 

Zobacz więcej