BirdPen

BirdPen

SPRAWDŹ BILETY

ZMIANA DAT Zaplanowane na luty 2022 roku koncerty zespołu Birdpen zostają przeniesione ze względu na obowiązujące ograniczenia i restrykcje związane z pandemią. Wszystkie dotychczas zakupione bilety zachowują swoją ważność. 

 

Angielski zespół BirdPen z dwoma koncertami w Polsce już zimą 2022 roku! Muzycy wystąpią z szóstym albumem, napisanym podczas lockdownu. BirdPen bilety na koncerty we Wrocławiu i Poznaniu już w sprzedaży.

O zespole BirdPen

W skład alternatywno-elektroniczno-rockowego BirdPen wchodzą Dave Pen (gitarzysta i wokalista zespołu Archive) oraz Mike Bird. Zespół powstał w 2003 roku, ale pierwszy album ‘On/Off/Safety/Danger’ wydał dopiero w 2009 roku. Po premierze LP zespół był supportem trasy Archive’s Controlling Crowds po Europie. Według wielu krytyków uważało, że Birdpen kojarzyć się może z Radiohead,

BirdPen All Function One

Szóstym albumem w dorobku zespołu jest powstały w pandemii album ‘All Function One’. Tematem towarzyszącym utworom jest przede wszystkim samoizolacja i strach przed otaczającym światem. Zespół następująco komentuje tematykę albumu: “Przez to, co zaczęło się dziać wokół, zaczęliśmy podświadomie skupiać się na temacie izolacji. Nie do końca chodziło nam o globalną pandemię i konieczność pozostania w domach, ale o to, ile czasu człowiek już spędza zamknięty w sobie. Strach przed światem sprawia, że bezpieczniej czujemy się w “naszych wnętrzach”. To album o ludziach niewidzialnych i zagubionych, ale i o nadziei, że jeśli zbierzemy się razem, to wszystko będzie funkcjonować jako jedność.”

 

‘All function one’ został wydany 5 marca 2021 roku przez Jar Records a został wyprodukowany przez Franka Arkwrighta w Abbey Road Studios. 

BirdPen koncerty 2022 

  • Wrocław - 21.06.2022, Firlej | przeniesiony z 3.02.2022 z klubu Stary Klasztor
  • Poznań - 22.06.2022, 2progi | przeniesiony z 2.02.2022 z klubu Blue Note
pokaż więcej... zwiń
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/