Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemaudioriverfame-mmasun-festival

6arelyhuman

04.12.2024 Warszawa

Organizator: Alter Art

Sprawdź bilety
6arelyhuman

BILETY

6arelyhuman
środa
04.12.2024
20:01

6arelyhuman

Warszawa, Progresja

O wydarzeniu

6arelyhuman, wystąpi w warszawskim klubie Progresja. Po bardzo szybko wyprzedanym kwietniowym koncercie, artysta powraca do Polski! 6arelyhuman bilety na koncert już dostępne. 

6arelyhuman informacje

6arelyhuman, czyli Toby Hamilton, to dynamicznie rosnący artysta w świecie muzyki elektronicznej. Jego innowacyjne połączenie stylistyki emo z początków lat '00 ze świeżą elektroniką dało początek "sassyscene" - jego własnemu gatunkowi muzycznemu. Pochodzący z Texasu Hamilton stał się viralową sensacją, w dużej mierze dzięki kawałkom "GMFU" (nagranym z Odeti) i "Hands Up!" z debiutanckiego albumu artysty. Oba utwory przekroczyły 100 milionów streamów na Spotify. Mieszanka bitów i emocjonalnych melodii, inspirowanych takimi nazwiskami jak Kesha, Skrillex, czy Lady Gaga, przyciągnęła już miliony słuchaczy, a w tym roku fani twórczości 6arelyhuman otrzymali album "Internet Famous".

6arelyhuman bilety VIP

  • Miejsce stojące na koncercie
  • Meet & Greet
  • Zdjęcie z Artystą
  • Podpisany plakat

 

Wszystkie gadżety VIP będą dystrybuowane podczas Wydarzenia, nie ma możliwości wysłania ich do posiadacza pakietu. Ze wszystkimi nabywcami pakietów skontaktujemy się na około 7 dni przed datą Wydarzenia w celu przekazania szczegółów dotyczących Koncertu.