Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

Jason Derulo

Organizator: MOMUSIC Marcin Owczarek

Jason Derulo

O wydarzeniu

Jason Derulo w Polsce! 10 kwietnia na warszawskiej hali COS Torwar odbędzie się jedyny koncert w Polsce promujący nowy album „Nu King”. Przed amerykańskim artystą wystąpi Blanka – reprezentantka Polski na zeszłorocznym Konkursie Piosenki Eurowizji.

Harmonogram koncertu*

  • 18:30 otwarcie drzwi
  • 19:30 Blanka
  • 20:00 Jason Derulo
  • Ok. 22:30 spotkanie z Jasonem dla osób z wykupionym biletem Meet&Greet

*Uwaga: podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

 

To będzie elektryzujący, magiczny wieczór i niezwykle rzadka okazja, żeby zobaczyć gwiazdę tego formatu, co Jason Derulo na żywo. Amerykański piosenkarz, tancerz i choreograf – jeden z najbardziej rozpoznawalnych artystów na światowym rynku muzycznym wykona przed warszawską publicznością zarówno utwory z nowej płyty, jak i hity, które przyniosły mu gigantyczną sławę na całym świecie.

Jason Derulo informacje

Artysta łączący w swojej twórczości elementy popu, hip-hopu i R’n’B, stworzył swój niepowtarzalny styl, który trudno zaszufladkować, a każdy jego występ to spektakularny, perfekcyjnie przygotowany show, porywający publiczność do szalonej zabawy. W ciągu kilkunastu lat kariery sprzedał łącznie ponad 250 mln singli, a aż 20 spośród jego utworów pokryło się platyną. Całkowita liczba streamów Jasona Derulo w sieci zamyka się astronomiczną liczbą 21 miliardów!

Dziś ma na swoim koncie 5 albumów studyjnych i ponad 20 singli, a 16 lutego 2024 miała miejsce premiera wyczekiwanego od niemal dekady albumu – „Nu King”, do którego zaprosił takie nazwiska, jak Michael Bublé, Meghan Trainor, Nicki Minaj, czy wokalista zespołu Maroon 5 Adam Levine.

Przełomem dla kariery Derulo był wydany w 2009 roku singiel “Whatcha Say”, który dotarł do pierwszego miejsca prestiżowej amerykańskiej listy Billboard Hot 100. Sukces ten powtórzył w 2020 kochany na całym świecie singiel „Savage Love” (178 mln wyświetleń na Youtube!), który zdobywał szczyty list przebojów w 16. krajach, w tym ponownie pierwsze miejsce amerykańskiego Billboard Hot 100. Status gwiazdy Derulo utrwaliły inne jego wielkie hity, które również osiągały sukcesy na listach przebojów, takie jak: “Swalla”, “Wiggle”, “Talk Dirty”, “Love Not War”, “Acapulco”, “Want to Want Me”, “Take You Dancing”. Choć między premierą najnowszej płyty „Nu King” a wydaniem poprzedniego albumu „Everything Is 4” upłynęło dziewięć lat, to Derulo w międzyczasie nie dał o sobie zapomnieć wydając takie single, jak: „Acapulco” (55 mln wyświetleń na Youtube), ”Glad U Came”, „Slow Low”, „When Love Sucks” z Dido, „Hands On Me” z Meghan Trainor czy najnowszy „Spicy Margarita” z Michaelem Bublé.

Koncert na Torwarze będzie niepowtarzalną okazją, by usłyszeć hity Jasona Derulo ze wszystkich okresów jego kariery na żywo i w fantastycznej, scenicznej oprawie. To będzie prawdziwa muzyczno-taneczna uczta, na której nie może Was zabraknąć!

Blanka informacje

Występ u boku dużej międzynarodowej gwiazdy to dowód na to, że Blanka nie zwalnia tempa i realizuje swoje muzyczne cele. Artystka ma na swoim koncie diamentową płytę za singiel „Solo” ( ponad 210 milionów odsłuchań i 59 milionów wyświetleń na całym świecie. Uzyskał także ponad 1 miliard wyświetleń na TikToku). Singiel „Rodeo” zgromadził ponad 15 milionów odtworzeń, a jej najnowszy utwór „Cara Mia” szybko zdobył popularność wśród słuchaczy największych polskich rozgłośni radiowych.

 

Koncerty Blanki to doskonałe połączenie muzyki, tańca i wizuali, co gwarantuje niezapomniane wrażenia i dobrą zabawę. Artystka zapewnia, że kwietniowy koncert na Torwarze, gdzie wystąpi przed Jasonem Derulo, będzie pełen spektakularnych momentów i bezpośredniego kontaktu z publicznością.

 

Pule biletów:

1 pula biletów - do 29 lutego lub wyczerpania limitu

 

2 pula biletów od 1 marca w cenie:

* PŁYTA, 269 zł

* GOLDEN CIRCLE, 369 zł

* TRYBUNY, 369 zł

 

Vip Hospitality oraz bilety Meet and Greet - ceny stałe.

 

VIP hospitality:

 

* Miejsce na trybunie siedzącej

* osobne wejście – dedykowane tylko VIP

* dostęp do specjalnie wyznaczonej strefy

* pełen catering: dania ciepłe, zimne wraz z napojami i alkoholem (open bar) na dwie godziny przed koncertem i godzinę po jego zakończeniu

* specjalny pamiątkowy identyfikator

 

M&G:

 

* Miejsce na trybunie siedzącej

* osobne wejście – dedykowane tylko VIP

* dostęp do strefy VIP Hospitality

* pełen catering: dania ciepłe, zimne wraz z napojami i alkoholem (open bar) na dwie godziny przed koncertem i godzinę po jego zakończeniu

* specjalny pamiątkowy identyfikator

* gwarantowane spotkanie z Jason Derulo – po koncercie, w specjalnie dedykowanej do tego strefie – w celu uzyskania zdjęcia i autografu od Artysty

*bilet nie gwarantuje nagrania tik toka

 

M&G Golden Circle:

 

* osobne wejście – dedykowane tylko VIP

* dostęp do strefy stojącej na płycie – zlokalizowanej w pierwszych rzędach przed sceną

* specjalny pamiątkowy identyfikator

* gwarantowane spotkanie z Jason Derulo – po koncercie, w specjalnie dedykowanej do tego strefie – w celu uzyskania zdjęcia i autografu od Artysty

* bilet nie gwarantuje nagrania tik toka