Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmadawid-podsiadlo

Michał Łangowski

Organizator: Fundacja Studentów i Absolwentów AGH w Krakowie

Michał Łangowski

O wydarzeniu

Już na początku listopada w muzyczną podróż do świata gitary i pióra zabierze Cię Michał Łangowski! Zapraszamy na koncert 5 listopada do Klubu Zaścianek w Krakowie. Bilety już w sprzedaży.

Michał Łangowski koncert w Krakowie

  • Otwarcie bram: 17:15
  • Start koncertu: 18:00

"W Piątą Stronę Świata", to muzyczna podróż, w świat gitary i pióra, którą mam przyjemność współtworzyć od niemal dwudziestu lat" - mów muzyk.

Zespół Cisza Jak Ta, Projekty – "Ze Starej Szuflady" oraz "Pomiędzy Ciszą a ciszą", wreszcie - duet "M&M", wyznaczały jak dotąd kierunki mojej ścieżki artystycznej, która zaowocowała dwunastoma płytami zespołowymi, dwiema w duecie z nieodżałowanym Przyjacielem - Martinem Kacem, oraz pięcioma płytami solowymi. Obecnie wyruszam w piątą stronę świata, z bukietem pachnących lasem piosenek i garścią życiowych anegdot, z liczącej już dobrze ponad tysiąc koncertów trasy.

Te koncerty to ciepły zakątek, pełen poetyckiego słowa, humoru, ballady, oraz Bellonowskiego współbytowania, która nadaje tym muzycznym spotkaniom aury wyjątkowości.

Spotkajmy się, pośpiewajmy razem, nazbierajmy jak najwięcej serdeczności do garnuszka wzruszeń. Wszystkim nam przydadzą się na długie jesienne i zimowe wieczory... 

Będę Was z nadzieją wypatrywał na koncertach!

Do pośpiewania!

Michał