Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Koncert Walentynkowy "Bo miłość to sen…”

14.02.2023 Klub Studio

Organizator: Fundacja Studentów i Absolwentów AGH w Krakowie

od 100,00 zł

Opis

Po niespełna roku od II Koncertu Zimowego zatęskniliśmy na AGH za organizacyjnym zamieszaniem, za publicznością, ale przede wszystkim za MUZYKĄ. I zadaliśmy sobie pytanie – o czym można zagrać i zaśpiewać najpiękniej? No jak to? O MIŁOŚCI! O miłości we wszystkich jej odsłonach – szczęśliwej, nieszczęśliwej, spełnionej, platonicznej, tragicznej, zabawnej, takiej na zawsze i takiej zdradzonej, o radosnej, o trudnej, o każdej! Koncert Walentynkowy "Bo miłość to sen…” bilety już dostępne. 

I tak się trafiło przypadkiem, że akurat w Klubie Studio był wolny termin 14 lutego…

A więc zapraszamy Was! Panie, Panowie – zabierzcie swoje Miłości do nas na koncert w tym dniu. Możecie zrobić swoim połówkom piękną niespodziankę, zwłaszcza, że na mieście wszystkie stoliki będą zajęte, a u nas można też przysiąść, napić się wina i utonąć w słowach, dźwiękach i spojrzeniach.

Koncert Walentynkowy w Klubie Studio wykonawcy

Sam Mistrz Andrzej Poniedzielski poprowadzi dla Państwa ten koncert i zaśpiewa, i powierszuje. Anna Jurksztowicz zaczaruje swoim uśmiechem, energią i wspaniałym głosem. Z piosenki Jerzego Filara wzięliśmy tytuł „Bo miłość to sen…”, ale obiecał też kultowe, przejmujące „Cienie” do tekstu Jacka Cygana. Robert Kasprzycki – jeden z naszych najbardziej krakowskich songwriterów, na niego po prostu się chodzi. Zespół Póki Co łączy świetne teksty z wyjątkową ekspresją i ciekawymi aranżacjami. Kasia Biesaga zabierze nas w świat folku, świat miłości prostej i czystej, a Tomek Lewandowski, Radek Michalik, Gabi Gunia, Łukasz Nowak i Adam Marańda w sam środek historii najpiękniej opowiedzianych muzyką.

Artystom towarzyszył będzie znakomity, powołany do tego projektu zespół w składzie: Robert Szewczuga – bas, kierownik muzyczny, Mirek Hady – perkusja, Łukasz Pilch – gitary, Michał Rorat – klawisze, Jarek Spałek – trąbki.

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn