Red Bull KontroWersy 2022

Red Bull KontroWersy 2022

Zróbcie hałas! Red Bull KontroWersy, czyli bitwy freestyle'owe 1 vs 1 wracają do klubu! Wydarzenie odbędzie się  już 8 października we wrocławskim Akademia Club. Red Bull KontroWersy 2022 bilety już w sprzedaży.

Red Bull KontroWersy 2022 - 8.10.2022 Wrocław, Akademia Club

Po edycji online czas na powrót do korzeni. Red Bull KontroWersy wracają do Wrocławia i do klubu Akademia, gdzie przy szalonym dopingu publiczności 16 najlepszych MCs sprawdzi ostrość swoich wersów i zmierzy się na scenie w walce o tytuł mistrza. 

Najlepsi zawodnicy, błyskotliwe wersy, nokautujące punchline’y i niszczący decybelomierze hałas publiczności. Oto, co czeka nas podczas tegorocznej edycji bitwy. 

Pierwsze 8 miejsc w Top16 zajmą zaproszone do udziału dzikie karty. Kolejne miejsca czekać będą na chętnych, którzy dostaną się z odbywających się w dniu wydarzenia eliminacji. 

Red Bull KontroWersy 2022 timetable

  • Otwarcie drzwi i rejestracja uczestników na eliminacje - 17:00

  • Eliminiacje -18:00-19:30

  • Start imprezy (główne bitwy) - 20:30 

Regulamin imprezy znajdziesz TUTAJ 

 

pokaż więcej... zwiń
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/