Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemopener-festivalolsztyn-green-festival

Paktofonika Hip-Hopowa Podróż do Przeszłości

03-19.11.2024 Warszawa, Wrocław

Organizator: NOTE THE NOTE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Paktofonika Hip-Hopowa Podróż do Przeszłości

BILETY

Warszawa

PAKTOFONIKA Hip-Hopowa Podróż do Przeszłości
niedziela
03.11.2024
20:00

PAKTOFONIKA Hip-Hopowa Podróż do Przeszłości

Warszawa, Hala COS Torwar

Wrocław

PAKTOFONIKA Hip-Hopowa Podróż do Przeszłości
wtorek
19.11.2024
20:30

PAKTOFONIKA Hip-Hopowa Podróż do Przeszłości

Wrocław, Hala Stulecia

O wydarzeniu

Paktofonika po raz pierwszy w swojej 20-letniej karierze zagra na Torwarze! Po raz kolejny odwiedzi również Wrocław - po ostatnim, entuzjastycznym przyjęciu występu grupy na Hali Stulecia, nie mogło ich tam zabraknąć!

W ramach tego niezwykłego wydarzenia Rahim i Fokus przeniosą Was w “hip-hopową podróż do przeszłości”. Po nostalgicznym występie Paktofoniki w katowickim Spodku, legendarny hip-hopowy skład przyjedzie do Warszawy i Wrocławia. Historia dzieje się na Waszych oczach.

Paktofonika w Warszawie i Wrocławiu

Koncerty będą prawdziwą muzyczną REtrospekcją.  Po dwóch dekadach od pożegnalnego koncertu w katowickim Spodku Fokus i Rahim postanowili ponownie wyjąć z szuflady zamkniętej na cztery spusty ten ponadczasowy materiał. Chociaż z oczywistych względów reaktywacji Paktofoniki nigdy nie będzie, to raperzy chcą przypomnieć swoim fanom, a nowym słuchaczom przedstawić to niesamowite wydarzenie, które zapisało się w historii polskiego rapu.

Archiwalne materiały dodatkowo sprawią, że wszyscy przeniosą się w sentymentalną podróż na ławkę przed blokiem i posłuchają utworów składu połączonego paktem przy dźwiękach z głośnika. Zapowiada się spektakularny muzyczny spektakl, który na pewno pozostanie w pamięci na długo. Goście zaproszeni przez Fokusa i Rahima sprawią, że to bogate w wizualizacje wydarzenie nabierze jeszcze bardziej immersyjnego charakteru.

W “warszawskim śnie” Rahima i Fokusa pojawią się nie tylko najbliżsi przyjaciele i współpracownicy, ale też rzesza fanów, którzy wychowywali się, a następnie przekazywali zajawkę na śląski hip-hop kolejnym pokoleniom:

Gutek

Kleszcz

Kopruch

Marcin Kowalczyk

Miły ATZ

Robert Cichy

SOT

Vix.N

VNM

Z.B.U.K.U

i inni...

 

W Hali Stulecia na scenie, obok Paktofoniki, pojawią się:

fejzjestm

Gutek

K.A.S.T.A

Kleszcz

Kopruch

Marcin Kowalczyk

Mrozu

Opał

Sot

Śliwka tuitam

Tymek

Z.B.U.K.U

 

Show na Torwarze i w Hali Stulecia to więcej niż  zwykły koncert, więcej niż sentymentalny powrót. “Hip-Hopowa Podróż do Przeszłości” będzie przemyślaną i doskonale wyreżyserowaną, ale również pełną potężnego ładunku emocjonalnego produkcją. Za pomocą nowoczesnych efektów przeniesiemy Was w klimat dawnych lat. Jak zapewniają Rahim i Fokus: “chcemy dostarczyć fanom niepowtarzalnego widowiska”.

Harmonogram koncertów

Poniżej znajdziecie ważne informacje, które pomogą w sprawnym dostaniu się na teren wydarzenia.

 

Warszawa

  • 18:00 otwarcie bram
  • 20:00 – 22:00 PAKTOFONIKA - Hip-Hopowa Podróż do Przeszłości

 

Wrocław

  • 18:30 otwarcie bram
  • 20:30 – 22:30 PAKTOFONIKA - Hip-Hopowa Podróż do Przeszłości

 

Radzimy pojawić się przed czasem.

Paktofonika bilety

Bilet Golden Circle + Fast Track gwarantuje pierwszeństwo wejścia.

 

Wszystkie bilety są personalizowane oznacza to, że podczas składania zamówienia należy obowiązkowo podać imię i nazwisko każdego uczestnika. Imię i nazwisko każdego z uczestników koncertu zostanie wydrukowane na bilecie. Bilety będą sprawdzane przy wejściu na koncert, aby porównać czy dane zamieszczone na bilecie odpowiadają danym zawartym w dokumencie tożsamości uczestnika. Możliwa będzie zmiana danych na bilecie - opłata za nią to 30 zł/bilet. Uwaga, zmiana danych możliwa jest tylko raz. Więcej informacji znajduje się w regulaminie. 

 

Bilety OzN

Z biletów dla osób z niepełnosprawnością, może skorzystać każda osoba poruszająca się na wózku inwalidzkim, z dowolnym stopniem niepełnosprawności, okazując odpowiednie dokumenty. W przypadku, kiedy Uczestnik Wydarzenia z niepełnosprawnością potrzebuje pomocy osoby wspierającej, to wstęp na Wydarzenie dla osoby wspierającej Uczestnika Wydarzenia z niepełnosprawnością zawiera się w cenie Biletu Uczestnika Wydarzenia z niepełnosprawnością. Każdemu Uczestnikowi Wydarzenia z niepełnosprawnością, na podstawie Biletu może towarzyszyć tylko jedna i ta sama osoba wspierająca przy każdym wejściu na Teren Festiwalu. Uprawnienie to ma zastosowanie wyłącznie w przypadku osób wspierających osoby ze znacznym stopniem niepełnosprawności. Stopień niepełnosprawności, powinien być potwierdzony orzeczeniem Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności. Na podstawie Biletu Uczestnik Wydarzenia z niepełnosprawnością i jego osoba wspierająca otrzymują osobne opaski.

Ograniczenia wiekowe 

  • Uczestnikiem wydarzenia może być osoba małoletnia od 12 do 16 roku życia, pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje. 
  • Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w wydarzeniu samodzielnie pod warunkiem posiadania przy wstępie na teren imprezy dokumentu potwierdzającego wiek. Brak dokumentu jest równoznaczny z odmową wstępu.

 

Regulamin wydarzenia:

Warszawa

Wrocław

Paktofonika, czyli pakt, którego siła trwa do dziś

24.06.2024

MuzykaRap

Paktofonika, czyli pakt, którego siła trwa do dziś