Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemaudioriverfame-mmasunrise-festival

Orange Warsaw Festival 2024

Organizator: Alter Art

Orange Warsaw Festival 2024

O wydarzeniu

UWAGA: informujemy, że ze względów logistycznych i transportowych Yeat nie wystąpi 7.06 na OWF. Po dołożeniu wszelkich możliwych starań ze strony artysty, jego teamu i organizatorów występ odbędzie się 8.06. W związku z tym nastąpiły zmiany w harmonogramie koncertów. Poniżej zaktualizowany program na piątek i sobotę.

W związku ze zmianami, osoby posiadające jednodniowy bilet na piątek (7.06), zakupiony do tego momentu (piątek do godziny 14:15) będą mogły również uczestniczyć w sobotnim (8.06) dniu festiwalowym i koncercie Yeat. W tym celu należy zgłosić się w sobotę (8.06) z jednodniowym biletem na 7.06, do punktu wymiany przy wejściu od ulicy Puławskiej, aby otrzymać nową opaskę – na drugi dzień festiwalu.

 

/ ENG /

ATTENTION: We inform, that due to logistic and transport issues, Yeat will not perform on 7.06 at OWF. After putting in all possible efforts by the artist, his team, and the promoter, the show will take place the next day, 8.06. Due to this, changes have been made to the running order. Below you can find the updated schedule for Friday and Saturday.

Due to the changes, those fans, who have until this moment (Friday, 2:15 PM) bought a one-day ticket for Friday (June 7) will also be able to take part in the festival day on Saturday (June 8 and Yeat’s performance. To do this, please come to the exchange point at Puławska Street on Saturday (June 8 with your one-day ticket for Friday (June 7) and receive a new wristband – for the second day of the festival.

 

 

Orange Warsaw Festival to od kilkunastu lat najważniejsze wydarzenie muzyczne i kulturalne Warszawy oraz idealne rozpoczęcie festiwalowego lata. Każda edycja jest świętem muzyki, skupiającym dziesiątki tysięcy fanów i eklektyczny line-up.

Orange Warsaw Festival 2024 line-up

W dniach 7-8 czerwca na Torze Wyścigów Konnych Służewiec wystąpią: Nicki Minaj, The Prodigy, Yeat, Troye Sivan, Skepta, Jungle, Jessie Ware, Ken Carson, Omar Apollo, Yungblud, Kenya Grace, Libianca, Tommy Cash, PRO8L3M, MROZU, Kwiat Jabłoni, Kaśka Sochacka, Dawid Tyszkowski oraz nita.

Orange Warsaw Festival 2024 bilety

Sprzedaż biletów na OWF 2024 odbywa się wyłącznie online.

 

Kup bilet na OWF 2024 z 15% rabatem dla klientów Orange - instrukcja dostępna TUTAJ.

 

Limit zakupu – 4 bilety na transakcję

Limit zakupu w akcji Orange – 2 bilety na transakcję

 

Bezpłatne wejście dla dzieci: z posiadania Biletu zwolnione są dzieci, które w dniu wstępu na Teren Festiwalu nie ukończyły 3 roku życia (osoby urodzone po 8.06.2021).

 

Bilety ze zniżką dla dzieci (od puli Regular Tickets)

Dzieci, które w dniu wymiany Biletu na Identyfikator mają ukończone 3 lata a nie mają ukończonych 10 lat (osoby urodzone po 08.06.2014), mogą skorzystać z 50% zniżki.

Zwolnienie z konieczności zakupu Biletu oraz możliwość ze skorzystania z 50% zniżki dla dzieci (3-10 lat) należy udokumentować przedstawiając na wejściu na Wydarzenie dowolny dokument potwierdzający wiek dziecka. W przypadku nieprzedstawienia dokumentu potwierdzającego wiek dziecka, należy dokonać dopłaty do Biletu w wysokości różnicy pomiędzy wartością Biletu a wartością Biletu ze zniżką, według cennika obowiązującego w dniu zakupu, lub zakupić Bilet.

 

Bilety OzN

Z biletów dla osób z niepełnosprawnością, może skorzystać każda osoba poruszająca się na wózku inwalidzkim, z dowolnym stopniem niepełnosprawności, okazując odpowiednie dokumenty. W przypadku, kiedy Uczestnik Wydarzenia z niepełnosprawnością potrzebuje pomocy osoby wspierającej, to wstęp na Wydarzenie dla osoby wspierającej Uczestnika Wydarzenia z niepełnosprawnością zawiera się w cenie Biletu Uczestnika Wydarzenia z niepełnosprawnością. Każdemu Uczestnikowi Wydarzenia z niepełnosprawnością, na podstawie Biletu może towarzyszyć tylko jedna i ta sama osoba wspierająca przy każdym wejściu na Teren Festiwalu. Uprawnienie to ma zastosowanie wyłącznie w przypadku osób wspierających osoby ze znacznym stopniem niepełnosprawności. Stopień niepełnosprawności, powinien być potwierdzony orzeczeniem Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności. Na podstawie Biletu Uczestnik Wydarzenia z niepełnosprawnością i jego osoba wspierająca otrzymują osobne opaski.

 

Bilety VIP

Bilet VIP zawiera: wstęp do strefy VIP, bezpłatny parking (PARKING WYŁĄCZNIE DLA GOŚCI VIP WJAZD OD UL.POLECZKI / WYCZÓŁKI), dedykowane wejścia piesze i punkt wymiany biletów na opaski (UL. POLECZKI ORAZ UL. PUŁAWSKA), limitowane, bezpłatne napoje.

UWAGA: Lokalizacja strefy VIP na drugim piętrze w istniejącym zabytkowym budynku wyklucza możliwość samodzielnego dotarcia do tej strefy dla osób poruszających się na wszelkiego typu wózkach (w budynku nie ma wind).

 

Rabat dla klientów Orange

Zakup biletów z rabatem dla klientów Orange możliwy jest jedynie online! Zakup możliwy jest do wyczerpania limitu biletów objętych promocją. Z kodu promocyjnego może skorzystać jedynie klient Orange (z wyłączeniem abonentów nju mobile). Klient otrzymuje kod promocyjny po wysłaniu wiadomości SMS pod numer specjalny z numeru telefonu komórkowego objętego umową abonamentową sieci mobilnej Orange lub obsługiwanego kartą pre-paid sieci Orange. Kod otrzymany w odpowiedzi zwrotnej upoważnia do zakupu tylko w sprzedaży online, Biletów, Karnetów na Festiwal z rabatem 15% pod warunkiem, że będą to maksymalnie, łącznie dwie sztuki. Akcja nie obejmuje biletów VIP, biletów parkingowych oraz biletów ze zniżką dla dzieci.

Regulamin akcji dostępny TUTAJ.

Harmonogram sprzedaży biletów:

 Final Call Tickets - okres sprzedaży od 24.05.2024 do końca

  • KARNET Final Call (N) 
  • KARNET Final Call z 15% rabatem dla klientów Orange (N) wymagany kod 
  • KARNET Final Call Tickets 2 dni ze zniżką dla dzieci 
  • PAKIET ŁĄCZONY: karnet Orange Warsaw Festival + karnet Open'er Festival wymagany kod
  • BILET JEDNODNIOWY Final Call (N) 
  • BILET JEDNODNIOWY Final Call z 15% rabatem dla klientów Orange (N) wymagany kod
  • BILET JEDNODNIOWY Final Call ze zniżką dla dzieci 

 

Regulamin wydarzenia / Terms and Conditions 

Zasady uczestnictwa osób wspierających osoby z niepełnosprawnością / Rules for participation by individuals supporting persons with disabilities 

 

Uwaga: Rekomendujemy zakup biletów tylko w oficjalnych źródłach sprzedaży! Zakup biletu poza siecią oficjalnych punktów sprzedaży rodzi ryzyko nabycia biletu nieautentycznego i w związku z tym ryzyko odmowy wejścia na Imprezę osoby legitymującej się takim biletem.

Przypominamy, że treści zakupionych biletów nie należy udostępniać osobom postronnym, a w szczególności kodu kreskowego zamieszczonego na bilecie, w tym w sposób który umożliwiałby jego skopiowanie, sfotografowanie lub powielenie w jakiejkolwiek innej formie.

Pamiętaj, że bilet lub karnet na festiwal obejmuje wiele występów muzycznych na kilku scenach, a także inne aktywności kulturalne i rozrywkowe. Kupujesz bilet wstępu na wielogodzinne wydarzenie, na które składa się rozbudowany program artystyczny, a nie na pojedynczy koncert wybranego artysty. Prosimy o rozważne zakupy.

 

Nieśmiertelna twórczość The Prodigy

14.07.2024

Muzyka elektronicznaKoncerty

Nieśmiertelna twórczość The Prodigy