Juwenalia Śląskie 2022

Juwenalia Śląskie 2022

ZMIANA CEN  Tańsze bilety na Juwenalia Śląskie 2022 dostępne tylko do 26.05 lub do wyczerpania puli - nie zwlekaj z zakupem!

Juwenalia Śląskie 2022 Artyści » Line-Up » Sprawdź kto wystąpi na juwenaliach w Katowicach

Line-up:

 

Trzydniowy festiwal muzyczny będzie okazją do wzięcia udziału w wyjątkowej muzycznej podróży - lineup, który otrzymacie składać się będzie z najciekawszych projektów ostatnich lat. Dołożyliśmy wszelkich starań aby koszt wejściówek był skrojony w sam raz na studencką kieszeń.

Jak zawsze liczymy na Wasze zaufanie i obecność! Nie zawiedziemy Was!

Juwenalia Śląskie bilety

KARNETY: STUDENCI - 49 PLN / RESZTA ŚWIATA - 59 PLN

BILETY JEDNODNIOWE: STUDENCI - 29 PLN / RESZTA ŚWIATA - 39 PLN

 

   • Karnet Studencki przeznaczony jest tylko dla studentów. Weryfikacja nastąpi na podstawie ważnej legitymacji studenckiej podczas wymiany biletu na opaskę. (Imię i nazwisko na bilecie musi zgadzać się z danymi na legitymacji studenckiej. W przypadku biletów normalnych dane na bilecie muszą zgadzać się z dowolnym dokumentem potwierdzającym tożsamość.
   • Wstęp dla osób poniżej 16-ego roku życia: osoby poniżej 16-ego roku życia mogą wejść na teren imprezy masowej wyłącznie z opiekunem prawnym. Każdy musi mieć bilet.
   • Brak zniżek dla niepełnosprawnych 
   • Jednorazowa możliwość zmiany danych na bilecie - koszt 30 zł 

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na Juwenalia Śląskie.

 

pokaż więcej... zwiń
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/