Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemopener-festivalolsztyn-green-festival

IAMX

09.09.2024 Poznań

Organizator: Winiary Bookings Masłowski Stobiński Spółka Cywilna

IAMX

BILETY

IAMX FRACTURES TOUR 2024
poniedziałek
09.09.2024
20:00

IAMX FRACTURES TOUR 2024

Poznań, Klub Tama

O wydarzeniu

Chris Corner powraca ze swoim projektem IAMX do Polski! Artysta wystąpi 9 września w poznańskim klubie Tama. IAMX bilety na koncert w Poznaniu już w sprzedaży.

IAMX informacje

Z małomiasteczkowego chłopaka, przez gwiazdę pop ze Sneaker Pimps, po twórcę surowej sztuki - droga Chrisa Cornera w stawaniu się IAMX była bardzo kręta, ale nie można negować tego, że doprowadziła go do szczytowej formy artystycznej ekspresji. Projekt powstał w 2002 roku, a na jego brzmienie składają się elektroniczne eksperymenty, punkowa energia oraz autorefleksyjne teksty. 

Debiutancki album IAMX światło dzienne ujrzał w lipcu 2004 roku. Od tego momentu Corner, który w międzyczasie dwukrotnie zmieniał miejsce zamieszkania (najpierw z Wielkiej Brytanii przeniósł się do Berlina, a następnie do Los Angeles), wyprodukował 10 dużych albumów i każdy z nich wydał niezależnie. 

Muzyka to jednak nie wszystko w kontekście IAMX. Niezwykłe stroje, wspaniała gra świateł, efekty wizualne oraz rekwizyty skonstruowane przez Cornera i jego zespół to nieodłączne elementy ich występów, dlatego koncert IAMX to wydarzenie, którego trzeba doświadczyć na żywo!