Księżniczka Czardasza

Księżniczka Czardasza

Zapraszamy na spektakl Operetkowy E. Kalmana. Księżniczka Czardasza to jedna z najbardziej znanych i uwielbianych operetek napisana przez najwybitniejszych librecistów wiedeńskich. JUż 27 lutego 2022 w MOSiR Ostrowiec Świętokrzyski. Księżniczka Czardasza bilety już dostępne.

 

Operetka przepełniona jest największymi hitami łączącymi czar wiedeńskich salonów i węgierskich rytmów. Do najsłynniejszych przebojów należą; Choć na świecie dziewcząt mnóstwo, Artystki,artystki,artystki z variete, W rytm walczyka serce śpiewa - kochaj mnie. Na scenie wystąpią wspaniali soliści międzynarodowych scen operowych z towarzyszeniem znakomitej Orkiestry Teatru Muzycznego Arte Creatura (28 osób).

 

Wprawiają w zachwyt, urzekają wspaniałymi głosami, wzruszają i bawią do łez, olśniewają kunsztem i wirtuozerią. Na scenie zobaczymy laureatów międzynarodowych konkursów wokalnych i prawdziwych wirtuozów swoich instrumentów występujących u boku znakomitych dyrygentów. Każdy spektakl kończy się owacjami na stojąco i na długo zapada w pamięć Widzów.

Księżniczka Czardasza E.Kalmana operetka w III aktach. Ten spektakl trzeba zobaczyć na żywo, tego jeszcze nie było.

 

 

pokaż więcej... zwiń
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/