Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemaudioriverfame-mmasunrise-festival

FILMHARMONIA - Mistrzowie Polskiej Muzyki Filmowej

04.11-12.12.2024 Warszawa, Wrocław, Gdańsk/Sopot

Organizator: NOTE THE NOTE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sprawdź bilety
FILMHARMONIA - Mistrzowie Polskiej Muzyki Filmowej

BILETY

Warszawa

FILMHARMONIA - Mistrzowie Polskiej Muzyki Filmowej
poniedziałek
04.11.2024
19:30

FILMHARMONIA - Mistrzowie Polskiej Muzyki Filmowej

Warszawa, Hala COS Torwar

Wrocław

FILMHARMONIA - Mistrzowie Polskiej Muzyki Filmowej
środa
20.11.2024
19:30

FILMHARMONIA - Mistrzowie Polskiej Muzyki Filmowej

Wrocław, Hala Stulecia

Gdańsk/Sopot

FILMHARMONIA - Mistrzowie Polskiej Muzyki Filmowej
czwartek
12.12.2024
19:30

FILMHARMONIA - Mistrzowie Polskiej Muzyki Filmowej

Gdańsk/Sopot, ERGO ARENA

O wydarzeniu

Najpiękniejsza muzyka z polskich seriali to łączące pokolenia, wyjątkowe symfoniczne koncerty w Warszawie, Wrocławiu i Gdańsku. Bilety na koncerty FILMHARMONIA - Mistrzowie Polskiej Muzyki Filmowej już w sprzedaży.

FILMHARMONIA - Mistrzowie Polskiej Muzyki Filmowej koncerty 2024

W ramach trasy FILMHARMONIA – Mistrzowie Polskiej Muzyki Filmowej, publiczność usłyszy muzykę z polskich seriali od lat 60. do współczesnych hitów, w symfonicznych aranżacjach. Na scenie pojawią się wybitni polscy artyści – Katarzyna Groniec, Natalia Nykiel, Natalia Przybysz, Piotr Rogucki i Dawid Tyszkowski oraz goście niespodzianki. Orkiestra symfoniczna pod batutą Grzegorza Urbana zabierze odbiorców w pełną sentymentów i retrospekcji podróż do świata znanego ze szklanego ekranu. Ponadczasowe hity i tematy muzyczne na których wychowały się pokolenia w odświeżonej odsłonie będzie można usłyszeć jeszcze w tym roku na trzech koncertach: w Warszawie, Wrocławiu i Krakowie.

Nie ma filmu bez muzyki. To ona wyzwala w nas w emocje i pozwala rozpoznać ulubiony serial tylko po samej czołówce. Chyba każdy z nas pamięta motywy muzyczne z “Janosika”, a “Czterech pancernych” rozpoznaje po pierwszej nutce. 

Muzyka serialowa, tworzona często przez najwybitniejszych kompozytorów, jest doceniana nie tylko przez krytyków i melomanów, lecz także przez szerokie grono odbiorców w każdym wieku. Dlatego powinna wyjść spoza telewizyjnych ram i zabrzmieć jak nigdy dotąd, na największych obiektach i przy widowni gotowej na zaskoczenia.

Te wyjątkowe koncerty będą pełne wspomnień, emocji, sentymentów i występów artystów, których się nie spodziewacie! Usłyszymy przekrój melodii, które przez ponad 50 lat gościły w polskich domach, czasem w zupełnie nowych aranżacjach pod przewodnictwem dyrygenta i dyrektora muzycznego, Grzegorza Urbana. Kryminalni, Czterdziestolatek, Stawka Większa niż Życie, Zmiennicy, Czterej Pancerni i Pies, Wojna domowa, Janosik, Alternatywy 4, 007 zgłoś się, Noce i Dnie to tylko niektóre z tytułów seriali , których muzyka zabrzmi na warszawskim COS Torwarze, wrocławskiej Hali Stulecia i gdańskiej ERGO ARENIE.

Na koncertach nie zabraknie też najlepszych wokalistów i wokalistek, którzy wraz z orkiestrą wykonają serialowe piosenki w nowych aranżacjach: 

  • Katarzyna Groniec
  • Natalia Nykiel
  • Natalia Przybysz
  • Piotr Rogucki
  • Dawid Tyszkowski

Koncerty poprowadzi Gabi Drzewiecka

 

To będzie wyjątkowe show łączące pokolenia - symfoniczne wykonania połączone z popkulturowymi motywami, zasakaującymi gośćmi i spektakularnymi wizualizacjami.

 

Poniżej znajdziecie ważne informacje, które pomogą w sprawnym dostaniu się na miejsce koncertu.

  • 18:00 - otwarcie bram
  • 19:30 - rozpoczęcie koncertu  
  • 21:30 - zakończenie koncertu

FILMHARMONIA - Mistrzowie Polskiej Muzyki Filmowej bilety

Wszystkie bilety są personalizowane oznacza to, że podczas składania zamówienia należy obowiązkowo podać imię i nazwisko każdego uczestnika. Imię i nazwisko każdego z uczestników koncertu zostanie wydrukowane na bilecie. Bilety będą sprawdzane przy wejściu na koncert, aby porównać czy dane zamieszczone na bilecie odpowiadają danym zawartym w dokumencie tożsamości uczestnika. Możliwa będzie zmiana danych na bilecie - opłata za nią to 30 zł/bilet. Uwaga, zmiana danych możliwa jest tylko raz. Więcej informacji znajduje się w regulaminie. 

 

Bilety OzN

Z biletów dla osób z niepełnosprawnością, może skorzystać każda osoba poruszająca się na wózku inwalidzkim, z dowolnym stopniem niepełnosprawności, okazując odpowiednie dokumenty. W przypadku, kiedy Uczestnik Wydarzenia z niepełnosprawnością potrzebuje pomocy osoby wspierającej, to wstęp na Wydarzenie dla osoby wspierającej Uczestnika Wydarzenia z niepełnosprawnością zawiera się w cenie Biletu Uczestnika Wydarzenia z niepełnosprawnością. Każdemu Uczestnikowi Wydarzenia z niepełnosprawnością, na podstawie Biletu może towarzyszyć tylko jedna i ta sama osoba wspierająca przy każdym wejściu na Teren Festiwalu. Uprawnienie to ma zastosowanie wyłącznie w przypadku osób wspierających osoby ze znacznym stopniem niepełnosprawności. Stopień niepełnosprawności, powinien być potwierdzony orzeczeniem Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności. Na podstawie Biletu Uczestnik Wydarzenia z niepełnosprawnością i jego osoba wspierająca otrzymują osobne opaski.

 

Regulaminy: