Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadlofame-mma

World Of Games In Concert

Organizator: Icon Entertainment

World Of Games In Concert

O wydarzeniu

Zapraszamy na World Of Games In Concert, który odbędzie się 22 kwietnia 2022 roku w Tauron Arenie Kraków. To potężne symfoniczno – rockowe show, nie tylko dla miłośników muzyki z wirtualnego świata. World Of Games In Concert bilety już dostępne.

 

Zmiana daty

  • World Of Games In Concert  22.04.2022 | przeniesione z 15.05.2021

World Of Games In Concert w Krakowie

Tego wieczoru wyzwolone zostaną wszelkie możliwe emocje i barwy, zarówno w obszarze dźwięku, jak i  wrażeń wizualnych.

 

Na scenie pod dyrekcją Adama Domurata zaprezentuje się 80-osobowa orkiestra symfoniczna CoOperate Orchestra z towarzyszeniem Chóru Akademickiego UAM (przygotowanie Beata Bielska). W programie koncertu nie zabraknie legendarnych i kultowych soundtracków, sąsiadujących z wykonaniami przedpremierowymi  z popularnych tytułów polskich i zagranicznych.

 

To muzyczna podróż od Mario i Sonica, przez Bulletstorma, Dooma, Red Alert i Assasins Creed aż po Wiedźmina i God of War.

 

Koncertowi towarzyszyć będą wizualizacje oraz liczne efekty specjalne przygotowane przez PLATIGE IMAGE S.A. –  studio produkcji, animacji, postprodukcji i efektów wizualnych, współpracujące z największymi markami świata, najlepszymi wydawcami gier wideo i jednymi z najznamienitszych reżyserów filmowych.

 

To wieczór zwrotów akcji, muzycznych niespodzianek, bohaterów i niezwykłych szaleńców, to czas ich legend, ich walki o lepszy świat i wiarę w dobro. Jeśli czujesz, że chcesz się z nimi spotkać w tej całej epickiej oprawie, ten koncert z pewnością jest dla Ciebie.

 

Organizator i Producent: Icon Live Entertainment  /  Współproducent: Visual Production