Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejjuwenalia-bialystokdawid-podsiadlo

SYMPHONIC SESSIONS - nowa odsłona repertuaru Zbigniewa Wodeckiego

Organizator: THE FILM HARMONY ORCHESTRA MARCIN MIROWSKI

SYMPHONIC SESSIONS - nowa odsłona repertuaru Zbigniewa Wodeckiego

O wydarzeniu

SYMPHONIC SESSIONS - przejmujące koncerty prezentujące repertuar Zbigniewa Wodeckiego w nowej odsłonie! Przed nami wykwintna uczta wokalno-symfoniczna, pełna emocji i niezapomnianych melodii w wykonaniu Jacka Kotlarskiego, Agnieszki Damrych oraz The Film Harmony Orchestra pod dyrekcją Marcina Mirowskiego. SYMPHONIC SESSIONS bilety na koncerty już w sprzedaży. 

SYMPHONIC SESSIONS program

Koncerty  SYMPHONIC SESSIONS zostały przygotowane z myślą o wszystkich fanach twórczości Zbigniewa Wodeckiego. W programie koncertu znalazły się utwory bliskie sercu każdego fana Mistrza.

 

Nowe, symfoniczne aranżacje piosenek przygotowane przez Marcina Mirowskiego oraz siła i energia 28-osobowej orkiestry oraz znakomitych wokalistów zaspokoi każde muzyczne podniebienie!

SYMPHONIC SESSIONS wykonawcy

  • Jacek Kotlarski - wszechstronny wokalista, trener muzyczny i wykładowca współpracujący z wieloma artystami polskiej sceny. Wielokrotnie uczestniczył w największych polskich festiwalach muzyki rozrywkowej.
  • Agnieszka Damrych - laureatka wielu telewizyjnych programów muzycznych, takich jak Must be The Music, X Factor i The Voice of Poland. Oprócz występów solowych gościnnie występuje z projektami kabaretowymi w całej Polsce. Jej głos rozbrzmiewa również w  reklamach telewizyjnych oraz w teatrach.
  • The Film Harmony Orchestra - orkiestra symfoniczna założona w maju 2007 roku przez kompozytora, aranżera i dyrygenta, Marcina Mirowskiego, będącego jej dyrektorem artystycznym. Składa się z wybitnych instrumentalistów z całej Polski, których połączyła wspólna pasja. Na co dzień wykonuje muzykę związaną z produkcjami filmowo-teatralnymi, nagraniami oraz koncertami.