Wystawa Galerii Figur Stalowych

Wystawa Galerii Figur Stalowych

Wystawa Galerii Figur Stalowych w Warszawie!  Zapraszamy do Pałacu Kultury i Nauki. To interaktywna wystawa składająca się z ponad 80 unikatowych rzeźb inspirowanych bohaterami filmów, komiksów i bajek, legendarne samochody i motocykle w skali 1:1, tworzone przez artystów z całego świata. Niepowtarzalna wystawa dla widzów w każdym wieku. Wystawa Galerii Figur Stalowych bilety już w sprzedaży.

Wystawa Galerii Figur Stalowych po raz kolejny w Pałacu Kultury i Nauki!

Rzeźby Galerii Figur Stalowych to unikalne, ręcznie wykonywane ze stalowego złomu dzieła. Powstają z tysięcy elementów pochodzących z recyklingu. Rzemieślnicy wykonujący te niezwykłe eksponaty, poświęcają tysiące godzin, aby efekt końcowy zaskoczył wszystkich. I rzeczywiście... efekt jest zdumiewający! Figury są jedyne w swoim rodzaju, wykonane z niesamowitą precyzją, która zaskakuje i dostarcza niezapomnianych wrażeń wszystkim zwiedzającym.

 

Dotknij, zasiądź, baw się jak dziecko! 

 

Unikatową kolekcję arcydzieł z recyklingu stalowego, możecie podziwiać w pałacowej Sali Ratuszowej 7 dni w tygodniu. Czas trwania wystawy: 08.07- 31.08.2022. Godziny otwarcia: 09:00 - 20:00. Bilet upoważnia do wejścia w dowolnym czasie w godzinach otwarcia wystawy.

 

Ceny biletów:

  • Normalny: 35 zł
  • Ulgowy 19 zł
  • Student 25 zł
  • Rodzinny 2+1: 84 zł
  • Rodzinny 2+2/3: 100zł

Regulamin wystawy znajduje się TUTAJ.

pokaż więcej... zwiń
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/