Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemaudioriverfame-mmasunrise-festival

RUM FEST WWA - Festiwal rumu, cocktaili i kultury karaibskiej

Organizator: Tasty Events Monika Andrzejczyk

RUM FEST WWA - Festiwal rumu, cocktaili i kultury karaibskiej

O wydarzeniu

Zapraszamy na najbardziej kolorowy i energetyzujący festiwal wypełniony karaibskimi atrakcjami - RUM FEST WWA! Festiwal Rumu, Cocktaili i Kultury Karaibskiej odbędzie się w dniach 13-14 września na terenie przestrzeni kreatywnej Babka do wynajęcia. RUM FEST WWA bilety na festiwal już w sprzedaży.

RUM FEST WWA program festiwalu

  • 16:00-22:00 - degustacja najróżniejszych rumów i cygar, edukacja, poznawanie, smakowanie
  • 22:00 - koncert kubańskiego zespołu Reya Ceballo & Tripulacion Cubana
  • Imprezę każdego wieczoru o 2:00 w nocy będzie zamykać DJ 

RUM FEST WWA bilety

Bilet festiwalowy uprawnia Gościa do jednorazowego otrzymania Kieliszka Degustacyjnego, trzech Żetonów oraz voucheru uprawniającego do otrzymania powitalnego cocktailu.

Bilety na sesje Masterclass (Cocktail School, Rum Academy oraz Mini Rum Academy) wymagają zakupionego biletu jednodniowego lub karnetu.

O festiwalu RUM FEST WWA

Festiwal oferuje możliwość skosztowania dziesiątek różnych rodzajów rumu, z różnych części świata – m. in. Kuby, Jamajki, Kolumbii, Dominikany czy Meksyku. Całości wydarzenia towarzyszyć będą dwie strefy edukacyjne - Rum Academy i Cocktail School, gdzie w praktyce poznasz technikę robienia cocktaili.

 

Podczas tego niezwykłego wydarzenia poczujesz energię, żywioł i spontaniczność kultury karaibskiej. Wsłuchasz się w rytmy wszechobecnej muzyki i aranżacji kubańskich, nauczysz się zmysłowego tańca salsy, bachaty czy energicznego dancehallu. Poznasz kulturę palenia i robienia cygar.

 

Festiwal uświetni koncert Reya Ceballo. Rey to znakomity pianista i aranżer z Kuby, znany polskiej publiczności m.in. z projektu "Kora Ola, Ola!", oraz ze współpracy z takimi gwiazdami jak: Kayah, Mietek Szcześniak, Robert Chojnacki, bracia Pospieszalscy, Blue Cafe, De Mono, oraz z projektem "Yugoton" i "Pozytywne Wibracje vol. 6".  Zespół Reya Ceballo & Tripulacion Cubana w swoim najnowszym repertuarze zaprezentuje największe światowe hity w zaskakujących aranżacjach

 

Tym wszystkim i wieloma innymi ciekawostkami podzielą się z Wami specjalni goście, znani i szanowani w świecie rumu, cocktaili, kuchni i kultury karaibskiej.

 

Na RUM FEST WWA pojawią się między innymi:

  • Ian Burrell - niezależny Global Rum Ambasador,
  • Duane Dove - sommelier, od lat prowadzący warsztaty degustacyjne rumu, pasjonat unikalnych połączeń z czekoladą, właściciel trzech plantacji kakaowca,
  • Leszek Wędzicha - promotor i adwokat cachacy w Europie,
  • Jerzy Kruk - Head Sommelier w grupie hotelowej ZR Hotele – Hotele i restauracje w zabytkach,
  • Joseph Seeletso - były juror Top Chefa, gotował dla takich osobistości jak: król Szwecji Gustav XVII i królowa Sylvia, Bill Gates, Jean-Claude Van Damme,
  • Patryk Kowalski i Emil Oponowicz - z pasji i miłości prowadzą jeden z topowych warszawskich cocktail barów Woda Ognista,
  • Ale Camara - Slavic Dancehall Queen, finalistka programu Tylko Taniec oraz Mam Talent.

Zadbamy o każdy najdrobniejszy szczegół, pobudzimy wszystkie zmysły i w klimatyczny sposób pokażemy prawdziwe oblicze Karaibów - kup bilet na Festiwal rumu, cocktaili i kultury karaibskiej RUM FEST WWA już teraz!

 

Patronat nad wydarzeniem objęła Ambasada Kuby.

RUM FEST WWA informacje praktyczne

1. Festiwal odbywa się w godzinach 16:00-2:00, z czego degustacja/edukacja będzie trwać do 22:00. Po tej godzinie zacznie się After Party - na początek koncert zespołu kubańskiego Rey Ceballo & Tripulacion Cubana. Wieczór zakończy DJ o 2:00 w nocy.
2. Bilety dostępne są tylko online.
3. Na teren festiwalu wstęp mają tylko osoby dorosłe.
4. W sklepie festiwalowym będzie można nabyć rumy w atrakcyjnych cenach.
5. Uczestnik imprezy jest zobowiązany stosować się do postanowień Regulaminu Festiwalu.