MotoClassic Wrocław

MotoClassic Wrocław

Zapraszamy święto zabytkowej i współczesnej motoryzacji MotoClassic Wrocław, który odbędzie się 17 i 18 sierpnia na terenie Zamku Topacz koło Wrocławia. MotoClassic Wrocław bilety już dostępne.

 

Moto Classic Wrocław to IX Zlot Pojazdów Zabytkowych z lat 1886 – 1990. Podczas wydarzenia będzie można podziwiać ponad 300 zabytkowych pojazdów. Obok niezwykłych przedstawicieli klasycznej motoryzacji zaprezentowane zostaną również współczesne samochody.

 

Imprezę na dwóch scenach poprowadzą Joanna Zientarska i Włodzimierz Zientarski. Podczas jej trwania będzie można zobaczyć sektor pojazdów militarnych, a wielbicieli nowych smaków na pewno ucieszy strefa foodtruck.


Uwaga: Bilet upoważnia do jednorazowego wstępu na teren imprezy w dniu 17 lub 18 sierpnia. Start imprezy 17 sierpnia godz. 10:00, zakończenie 18 sierpnia godz. 18:00.

pokaż więcej... zwiń
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/