FashionMania Silesia 2019

FashionMania Silesia 2019

FashionMania Silesia 2019 - zapraszamy na kolejną, piątą już edycję artystyczno-modowego wydarzenia! 8 projektantów zaprezentuje swoje kolekcje już 21 września w Arenie Gliwice (Mała Arena). Gala pokazowa rozpocznie się o godz. 18:00. FashionMania Silesia 2019 bilety dostępne w przedsprzedaży - nie zwlekaj z zakupem! Miasto Gliwice zaprasza.

 

Projektant mody musi być architektem designu, rzeźbiarzem formy, malarzem koloru, muzykiem harmonii i filozofem powściągliwości. – Cristobal Balenciaga

FashionMania Gliwice

Po raz kolejny zobaczymy modę, która wymyka się schematom. Tradycyjnie – zatrzemy granicę pomiędzy modą a sztuką – zapewniają organizatorzy wydarzenia.

 

Świadome i odważne projekty młodych projektantów opatrzone wyjątkową aranżacją muzyczno-choreograficzną gwarantują prawdziwe artystyczne show, które z pewnością zaspokoi nawet najbardziej wyszukane gusta śląskich fashionistów! Gościem specjalnym wydarzenia będzie Mateusz Mijał. 

 

FashionMania Silesia – kup bilet i weź udział w Dniu dla Mody w Gliwicach już 21 września w Małej Arenie!

FashionMania bilety

  • Płyta: przedsprzedaż – 59 zł / sprzedaż po 1.09 – 79 zł
  • Trybuny: przedsprzedaż – 39 zł / sprzedaż po 1.09 – 49 zł

 pokaż więcej... zwiń
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/