Kryteria wyczyść
usuń Szukasz frazy: {{filters.query}}
  • Bieżący:
  • Następny:

Nie znaleźliśmy wydarzeń spełniających podane kryteria.

Co możesz zrobić?

  • Zmień lub usuń frazę
  • Wybierz inne kategorie
  • Sprawdź region wyszukiwania
  • Zmień przedział czasowy

Teatr dla dzieci Poznań to między innymi Teatr Animacji. Ma on w swoim repertuarze wiele ciekawych spektakli lalkowych. Wśród nich można wymienić klasyczne bajki takie jak „Calineczka”, „Jaś i Małgosia” czy „Czerwony Kapturek”. Do ciekawych propozycji należą przedstawienia dla niemowląt takie jak „LABirynt 2.0”. Jest to interaktywna instalacja, łącząca teatr formy, taniec współczesny, architekturę tekstylną, nowe media i oczywiście zabawę. Innym popularnym teatrem jest Studio Teatralne Blum, które zostało założone w 2003 roku i swój repertuar kieruje do dzieci w wieku od 0 do 6 lat oraz do młodzieży.

Teatr muzyczny dla dzieci Poznań

Popularne spektakle odbywają się także w Centrum Kultury Zamek na ul. Święty Marcin 80/82. Wystawia je Teatr Atofri. Podstawą działalności tego zespołu jest muzyka grana na żywo, a także taniec i plastyka. Teatr dla dzieci Poznań Zamek repertuar to spektakle takie jak Jabłonka” czy Stół – ciuchcia – miś...”. Inną muzyczną propozycję dla dzieci oferuje Teatr Muzyczny. Przygotował on musical na podstawie uwielbianego na całym świecie filmu animowanego „Madagaskar”. Spektakl „Madagaskar – musicalowa przygoda” zebrał bardzo dobre recenzje w prasie, a przede wszystkim zachwyca najmłodszych widzów świetną choreografią i doskonale wykonanymi piosenkami.

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/