Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalhans-zimmerskoki-narciarskiegala-kswbody-worlds-vital

Kabaret Hrabi - Lubię to

15.12.2023-03.02.2024 Wrocław, Gdynia

Organizator: Music Company

Kabaret Hrabi - Lubię to

BILETY

Wrocław

Kabaret Hrabi "Lubię to"
piątek
15.12.2023
19:00

Kabaret Hrabi "Lubię to"

Wrocław, Hala Orbita

Gdynia

Kabaret Hrabi "Lubię to"
sobota
03.02.2024
18:00

Kabaret Hrabi "Lubię to"

Gdynia, Polsat Plus Arena Gdynia

O wydarzeniu

Wyjątkowe widowisko kabaretowe Hrabi z udziałem gości specjalnych: Katarzyny Pakosińskiej, Szymona Majewskiego, Piotra Głowackiego oraz zespołu muzycznego Bon Ton (Waldemar Franczyk, Karol Pietsch, Grzegorz Piotrowski, Bartek Pietsch, Paweł Pietsch). Tylko trzy ekskluzywne wieczory w Warszawie, Wrocławiu i Gdyni. Kabaret Hrabi & Goście – Lubię to! bilety na występy już w sprzedaży.

Kabaret Hrabi w programie Lubię to

Program „Lubię to” to kompilacja skeczów i piosenek, ze wszystkich programów kabaretu Hrabi. Gdy się coś lubi, można to grać wiecznie. Bywają skecze świetne, docenione przez publiczność, ale nie ukochane przez samych artystów. Dobraliśmy jednak takie skecze i piosenki, które sprawiają przyjemność także i nam. Dając jednocześnie szansę widzom, którzy poznali Hrabi niedawno, by zobaczyli je po raz pierwszy. Program „Lubię to” jest na bieżąco aktualizowany, zawiera również elementy improwizowane, zatem można spokojnie przyjść na niego kilka razy, bo za każdym razem odkryjecie w nim coś innego. Ten spektakl to jednak przede wszystkim ekskluzywna podróż sentymentalna i niech taką będzie.

W programie „Lubię to” Hrabi po raz pierwszy w swojej historii wystąpią we wspólnych skeczach ze swoimi wieloletnimi przyjaciółmi scenicznymi, z którymi do tej pory mijali się jedynie w garderobach. Katarzyna Pakosińska, Szymon Majewski i Piotr Głowacki gwarantują, że ten wieczór będzie wyjątkowy i tak, że o.

 

Wykonawcy: Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys, Tomasz Majer, Łukasz Pietsch, zespół muzyczny Bon Ton oraz Goście Specjalni: Katarzyna Pakosińska, Szymon Majewski, Piotr Głowacki