Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemopener-festivalolsztyn-green-festival

Hollywood in Dance

16.11.2024 Szczecin

Organizator: TWO STEPS TO SPACE sp. z o.o.

Hollywood in Dance

BILETY

Hollywood in Dance
sobota
16.11.2024
20:00

Hollywood in Dance

Szczecin, NETTO Arena Szczecin

O wydarzeniu

Zapraszamy na niezapomniane widowisko, gdzie muzyka spotyka się z ruchem, a marzenia przeplatają z rzeczywistością. "Hollywood in Dance" to fascynujący spektakl, w którym Polska Orkiestra Muzyki Filmowej stworzy soniczny krajobraz, a tancerze i akrobaci przetłumaczą każdą nutę na język ciała i ruchu. Bilety na Hollywood in Dance już w sprzedaży.

O widowisku Hollywood in Dance

Wyobraź sobie najbardziej porywające melodie z hollywoodzkich kinowych hitów – od wzruszających ballad po epickie motywy przygodowe. Każdy utwór, zagrany na żywo przez wybitnych muzyków, zaśpiewany przez najlepszych polskich solistów, staje się tłem dla spektakularnych choreografii. Balet, nowoczesny taniec, a nawet akrobacje powietrzne – to wszystko tworzy niepowtarzalną opowieść, w której każdy ruch jest odpowiedzią na dźwięk.

Scena stanie się płótnem, na którym artyści malują emocje. Wzruszenie, radość, napięcie – wszystkie te uczucia znajdą swoje odzwierciedlenie w dynamicznych i pełnych gracji układach tanecznych. Przeżyjesz z nami historie miłości, przygody, dramatu i triumfu, jakie znamy z najlepszych produkcji filmowych.

Po raz pierwszy w Polsce, "Hollywood in Dance" zaprasza na niezwykłą podróż, gdzie każda nuta i każdy krok opowiadają niezwykłą historię. To nie tylko koncert, to wyjątkowe doświadczenie, które poruszy Twoje zmysły i wyobraźnię. Nie przegap okazji, by być częścią tego niezwykłego wydarzenia. Bilety już w sprzedaży – dołącz do nas i poczuj magię Hollywood!

Zobacz więcej