Przygoda z ogrodnikiem
Przygoda z ogrodnikiem

Przygoda z ogrodnikiem

SPRAWDŹ BILETY

Wyrafinowany humor, chwile refleksji i wyśmienita obsada - zapraszamy na spektakl Przygoda z ogrodnikiem! Przygoda z ogrodnikiem bilety już dostępne. 

 

Zmiana daty:

  • 25.04.2022 20:15 Kielce - wydarzenie odwołane
  • 25.04.2022 17:30 Kielce - godzina wydarzenia przesunięta na 19:00

O spektaklu Przygoda z ogrodnikiem

Uwielbiana przez widzów komedia „Przygoda z ogrodnikiem” (tyt. oryg. „Self Help”) w zupełnie nowej odsłonie. W rolach głównych ponownie Anna Mucha i Michał Sitarski.

 

„Przygoda z ogrodnikiem” to spektakl o małżeństwie Dzikich. Oboje marzyli o karierze aktorskiej, jednak nie poszło im ona najlepiej. Znacznie więcej sukcesów niż na scenie osiągają w biznesie – radząc innym, jak żyć! I chociaż jako specjaliści od samorozwoju świetnie się sprawdzają, to prywatnie dogadują się coraz gorzej. Jak eksperci od dobrych rad poradzą sobie z kryzysem we własnym związku? Jak długim cieniem na ich relacji położy się tytułowa przygoda z ogrodnikiem? Kim jest Andrew i co zrobić z trupem w szafie?

 

Wszystkiego dowiecie się podczas spektaklu!

Przygoda z ogrodnikiem obsada i twórcy spektaklu 

Obsada

Twórcy 

  • Scenariusz: Norm Foster
  • Oryginalny przekład i reżyseria: Mirosław Połatyński
  • Kostiumy: Krystian Szymczak
  • Scenografia: Marcello Sora

Spektakle Przygoda z ogrodnikiem 

Spektakl od 18. roku życia

 

Przygoda z ogrodnikiem bilety na spektakl dostępne na eBilet.pl - zapraszamy!

pokaż więcej... zwiń

Przygoda z ogrodnikiem BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/