Dobry wieczór kawalerski, czyli na drugą nóżkę
Dobry wieczór kawalerski, czyli na drugą nóżkę

Dobry wieczór kawalerski, czyli na drugą nóżkę

SPRAWDŹ BILETY

Zapraszamy na zabawną komedię Dobry wieczór kawalerski, czyli na drugą nóżkę - bilety na spektakl już dostępne.

 

Czas trwania spektaklu: 1 godz. 50 min (z przerwą)

Dobry wieczór kawalerski spektakle

Regulamin wydarzenia dostępny TUTAJ.

O spektaklu Dobry wieczór kawalerski

Dobry wieczór kawalerski, czyli na drugą nóżkę” to najnowsza odsłona sztuki pokazującej szaleństwo kawalerskiego wieczoru. Podążając za zmieniającymi się trendami i upływającym czasem, twórcy przygotowali spektakl, który ani na chwilę nie zwalnia tempa i zaprasza widzów na dwa aktu doskonałej zabawy. Co może wydarzyć się podczas takiego wieczoru? Otóż wydarzyć może się wszystko! Każdy wieczór kawalerski to niezapomniana impreza a ta jest wyjątkowo szalona, pełna humoru, błyskotliwa, przewrotna i nieprzewidywalna. Bohaterowie mają ze sobą odmienne doświadczenia z kobietami i wyciągają odmienne wnioski na temat relacji damsko-męskich.

 

Spektakl bawi słowem, sytuacją i szczerością. Nie brakuje w nim paru chwil na refleksję i krótką zadumę nad tym nad czym zadumać się czasem trzeba. A wszystko to wybornie podane na scenie w formie błyskotliwych dialogów i dynamicznie wyreżyserowanych scen. „Dobry wieczór kawalerski, czyli na drugą nóżkę” zaskakuje, relaksuje i co najważniejsze: skutecznie poprawia humor!

Dobry wieczór kawalerski obsada

  • Andrzej Andrzejewski
  • Michał Żurawski
  • Tomasz Borkowski
  • Michał Sitarski
  • Piotr Miazga
  • Piotr Ligenza
  • Waldemar Błaszczyk
  • Piotr Nowak
  • Michał Piela
  • Marcin Rogacewicz

 

pokaż więcej... zwiń

Dobry wieczór kawalerski, czyli na drugą nóżkę BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/